УКРГАЗБАНК запустив безконтактні платежі з Google Pay для держателів карток Mastercard

УКРГАЗБАНК, постійно розвиваючись у напрямі впровадження сучасних платіжних рішень, надав своїм клієнтам – держателям платіжних карток Mastercard – доступ до сервісу безконтактних розрахунків Google Pay. Тож тепер клієнти УКРГАЗБАНКУ можуть миттєво оплачувати товари чи послуги, приклавши свій смартфон до терміналу замість картки. Щоб почати користуватися сервісом безконтактних платежів, достатньо лише завантажити додаток Google Pay на свій смартфон і додати в нього картку УКРГАЗБАНКУ.

Google Pay – це глобальний сервіс на базі операційної системи Android. Він доступний власникам Android-смартфонів, що підтримують технологію NFC.

«У першу чергу ми вирішили запустити «безконтакт» для власників смартфонів на Android, оскільки їх в Україні переважна більшість. До того ж у Google кажуть, що наша країна входить в ТОП-10 в світі за кількістю безконтактних платежів. Ми й надалі працюємо над розвитком і впровадженням максимально зручних і безпечних способів розрахунків для своїх клієнтів», – зазначив заступник директора департаменту карткових продуктів та альтернативних каналів продажів УКРГАЗБАНКУ Віталій Буценко.

Оплата смартфоном – зручний та абсолютно безпечний для користувачів сервіс. При розрахунках  в магазинах, Google Pay не передає продавцеві номер картки і не зберігає його на своїх серверах, тому платіжні дані клієнтів надійно захищені.

За даними міжнародної платіжної системи Mastercard, наразі в Україні 87% клієнтів банків вже готові використовувати смартфони для платежів, а 58% вже використовують платіжні додатки, і це найвищий показник в Європі після Австрії. Онлайн-шопінг зі смартфона вже роблять 79% опитаних, а онлайн-банкінг використовують 67%.

Підпишіться на канал Укргазбанку в Телеграм і дізнавайтеся про наші новини першими.

04.10.2019