Одинадцять переможців акції “Будь в команді “Укргазбанку” поїдуть до Мілану

Визначилися переможці акції “Будь в команді “Укргазбанку”, яка проходила з 20 вересня по 10 листопада по всій території України 

Визначилися  переможці акції “Будь в команді “Укргазбанку”, яка проходила з 20 вересня по 10 листопада по всій території України. Згідно з умовами акції, кожен держатель картки платіжної системи MasterCard, емітованої ВАТ АБ “Укргазбанк”, який розрахувався нею в торговій мережі  на суму від 20 гривень, отримав можливість виграти одну з 11 путівок до Мілану з відвідуванням матчу Ліги Чемпіонів “Мілан” - “Шахтар” на славетному стадіоні “Сан Сіро”. Кожен розрахунок в торговій мережі приймав участь у розіграші окремо. Таким чином, чим частіше Ви розплачувались за товари та послуги за допомогою своєї картки, тим більшими були шанси на перемогу.

  По результатах акції переможцями стали держателі платіжних карток з восьми регіонів України: Одеської, Луганської, Полтавської, Черкаської, Львівської, Харківської областей, а також з Києва та Криму.

   Коментуючи результати акції “Будь в команді “Укргазбанку”, начальник Управління платіжних карток ВАТ АБ “Укргазбанк” Іван Хомич зазначив: “Акція “Будь в команді” є унікальною як за своєю ідеєю, так і за цінністю призів. Завдяки її вдалому проведенню ми в черговий раз продемонстрували політику співпраці банку зі своїми клієнтами, що базується на повному взаєморозумінні та індивідуальному підході. Іншим вагомим результатом акції вважаю поширення практики використання платіжних карток не тільки для отримання готівки, а й для розрахунку за товари та послуги в торгових мережах, як це прийнято в усьому світі, для чого Управлінням платіжних карток ВАТ “Укргазбанк” розроблено широкий продуктовий ряд міжнародних платіжних карток на будь-який смак клієнта.

   Вітаю переможців акції та бажаю їм приємної подорожі до Мілану”.

 

Переможці акції “Будь в команді “Укргазбанку”:

 

Київ:

Мазур Микола Васильович

Царук Сергій Борисович

Бенціанов Руслан Леонідович

 

Харківська область:

Перепеліцин Григорій Борисович

 

Львівська область:

Кучковський Володимир Ярославович

 

Черкаська область:

Науменко Ярослав Іванович

Войцехівський Віталій Олександрович

 

Полтавська область:

Седак Олександр Миколайович

 

Луганська область:

Міхайлів Ігор Антонович

 

Одеська область:

Іванов Володимир Ілліч

 

Крим:

Сметанюк Олег Олександрович

18.11.2004