Новий картковий продукт від “Укргазбанку” – “Презент Карт”

“Презент Карт” від “Укргазбанку” – це наперед оплачена неперсоналізована (на ній немає прізвища та ім‘я держателя картки) дебетна картка Maestro від платіжної системи Mastercard

Презент Карт” від “Укргазбанку” – це наперед оплачена неперсоналізована (на ній немає прізвища та ім‘я держателя картки) дебетна картка Maestro від платіжної системи Mastercard.

Головна перевага нової картки полягає в тому, що Ви можете отримати її на протязі 15-20 хвилин після звернення в банк. Іншою особливістю Презент Карт” є можливість передати її будь-якій людині, що заслуговує на вашу довіру, так як на картці немає ім'я та прізвища держателя.

Скористатися карткою є особливо зручно при від'їзді у подорож або в якості подарунка. Відкрити картку можна як у гривні, так і в доларах чи євро. Картка захищена PIN-кодом, який знає лише її держатель.

 

Довідка. “Укргазбанк” є принциповим членом міжнародних платіжних систем - MasterCard International, VISA International та Укркарт. На сьогодні банк обслуговує більш ніж 160 тис. платіжних карток. Більш ніж 750 підприємств та організацій використовують картки банку для грошових розрахунків зі своїми працівниками.  На території України працює більш 220 банкоматів ВАТ АБ “Укргазбанк” та близько 260 банкоматів банків-партнерів.   

12.11.2004