“Укргазбанк” став генеральним спонсором змагань “Студентська спортивна осінь - 2004”

ВАТ АБ “Укргазбанк” став генеральним спонсором Перших міжнародних змагань “Студентська спортивна осінь - 2004”, що проходили з 25 по 28 жовтня в Києві 

   ВАТ АБ “Укргазбанк” став генеральним спонсором Перших міжнародних змагань “Студентська спортивна осінь - 2004”, що проходили з 25 по 28 жовтня у Києві. В змаганнях приймали участь команди Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, Краківської Педагогічної академії (Польща), НТУУ “КПІ”, Національного авіаційного університету, та інші команди, що представляли ВУЗи Києва, Харкова, Переяслав-Хмельницького та Дрогобича.

   Змагання “Студентська спортивна осінь-2004” стали дійсно красивим та захоплюючим спортивним дійством, що показали високу зацікавленість студентів українських ВУЗів у розвитку своєї спортивної майстерності та сприяли встановленню більш дружних зв'язків між різними командами. ВАТ АБ “Укргазбанк” із задоволенням надав фінансову підтримку змаганням, так як вважає своїм обов'язком підтримувати розвиток спортивного та культурного рівня молоді країни. 

  В програму змагань входили: турнір з міні-футболу (переможець – команда НТУУ “КПИ”), турнір з баскетболу серед жінок (переможець – команда НПУ ім. М.П.Драгоманова), а також індивідуальні та командні змагання з плавання та легкої атлетики.

   Організатори та гості відмітили високий організаційний та спортивний рівень змагань та запевнили, що турнір стане постійним, а його географія буде постійно розширюватись.

Довідка. Станом на 01.10. 2004 ВАТ АБ “Укргазбанк” входив до числа великих банків за класифікацією НБУ. Розмір чистих активів банку складає 1,451 млрд. грн., кредитно-інвестиційного портфель – більш, ніж 1088 млн. гривень. Регулятивний капітал банку – 191 млн. грн. На території України працює 19 філій та 55 відділень “Укргазбанку”. За три квартали 2004 року банком був отриманий прибуток в розмірі 8,01 млн. гривень. 

01.11.2004