Free Design Card – новий картковий продукт від “Укргазбанку”

Особливість цієї картки полягає в тому, що Ви самі можете обрати будь-яке зображення, яке буде на Вашій майбутній картці 

  ВАТ АБ “Укргазбанк” розпочинає випуск нової платіжної картки Free Design Card.  Нова картка Free Design “Ukrgasbank” – це картка MasterCard Standard, вона обслуговується у будь-якій точці світу, де є логотипи платіжної системи MasterCard International.

   Особливість цієї картки полягає в тому, що Ви самі можете обрати будь-яке  зображення, яке буде на Вашій майбутній картці. (Крім тих видів зображень, на які існують обмеження платіжної системи MasterCard Int.).  

Зображенням може слугувати:

 фотографія, яку Ви надасте до банку (фотографію Вам буде повернено разом з новою карткою),

 електронний файл (для високої якості, зображення має бути у форматі jpg, мінімум 400 dpi на дюйм),

    або ж Ви можете вибрати зображення для своєї нової картки у каталозі банку.

 

Для отримання картки Free Design “Ukrgasbank” необхідно:

- якщо Ви маєте будь-яку картку „Укргазбанку”, достатньо звернутись до відділення банку, де відкривалася Ваша картка і оформити заяву на випуск додаткової картки з Вашим новим дизайном.

- в іншому випадку необхідно звернутись до будь-якого відділення „Укргазбанку”, заповнити Договір на відкриття картки, надати необхідні документи та зображення, яке Ви бажаєте бачити на майбутній картці.

 Довідка. “Укргазбанк” є принциповим членом міжнародних платіжних систем - MasterCard International, VISA International та Укркарт. На сьогодні банк обслуговує більш ніж 160 тис. платіжних карток. Більш ніж 750 підприємств та організацій використовують картки банку для грошових розрахунків зі своїми працівниками.  На території України працює більш 220 банкоматів ВАТ АБ “Укргазбанк” та близько 260 банкоматів банків-партнерів.

 

25.10.2004