В Києві встановлено три нових банкомати ВАТ АБ “Укргазбанк”

Послідовно притримуючись стратегії неперервного розширення мережі власних банкоматів, на початку жовтня “Укргазбанком” було встановлено три нових банкомати в столиці 

  Послідовно притримуючись стратегії неперервного розширення мережі власних банкоматів для більшої зручності обслуговування клієнтів, на початку жовтня “Укргазбанком” було встановлено три нових банкомати в столиці.

   Новий банкомат ВАТ АБ “Укргазбанк” було встановлено у центральній частині Києва за адресою: вул. Хрещатик, 2 (Український дім). Банкомат було встановлено за зарплатним проектом для Державного управління справами Національної компанії “Експоцентр України”. Відмітимо, що для держателів платіжних карток банку ще більше підвищилася зручність користування карткою під час перебування в центрі міста. 

   Також новий банкомат було встановлено на території НТУУ “Київський політехнічний інститут” на вул. Політехнічна,20 (20 корпус КПІ). Банкомат було встановлено внаслідок реалізації “Укргазбанком” проекту для восьми факультетів “КПІ”, внаслідок чого студенти цих факультетів зможуть отримувати свою стипендію за допомогою платіжних карток ВАТ АБ “Укргазбанк”.

  Третій банкомат було встановлено за адресою: пр. Комарова, 3-а, що у Медмістечку.

 

Довідка. “Укргазбанк” є принциповим членом міжнародних платіжних систем - MasterCard International, VISA International та Укркарт. На сьогодні банк обслуговує більш ніж 150 тис. платіжних карток. Більш ніж 750 підприємств та організацій використовують картки банку для грошових розрахунків зі своїми працівниками.  На території України працює більш 140 банкоматів ВАТ АБ “Укргазбанк” та близько 260 банкоматів банків-партнерів.

13.10.2004