“Укргазбанк” залучив субординований борг на суму 50 млн. грн.

ВАТ АБ «Укргазбанк» залучив на 7 років (з 31.08.2004 по 30.08.2011) субординований борг на суму 50 мільйонів гривень 

“Укргазбанк” залучив субординований борг на суму 50 млн. грн.

 

  ВАТ АБ «Укргазбанк» залучив на 7 років (з 31.08.2004 по 30.08.2011) субординований борг на суму 50 мільйонів гривень. Субординований борг було залучено у національного інвестора.

  “Залучення дало можливість значно збільшити капіталізацію банка, адже 50 мільйонів гривень субординованого боргу одразу увійшли до регулятивного капіталу ВАТ АБ “Укргазбанк”. Таким чином, ми забезпечили умови для динамічного розвитку та  збереження існуючих темпів приросту активів. Також субординований борг – відносно недорогі ресурси для банку, тим більш, що вони надаються на довгостроковий період  - 7 років ” – розповіла Олена Дмітрієва, начальник Управління ризиками та кредитного аналізу ВАТ АБ “Укргазбанк”.

   Кошти, отримані внаслідок залучення, будуть направлені переважно на кредитування, а також вкладені у корпоративні облігації.

  На согодні, поряд з збільшенням статутного фонду, залучення субординовоного боргу є одним з найбільш цікавих інструментів збільшення капіталізації банків. Як зазначила Олена Дмітрієва: “Не кожен інвестор готовий внести капітал як акціонер, але існує зацікавленість інвестувати кошти на борговій основі. Відмічу, що субординований борг діяв би набагато ефективніше як інструмент збільшення капіталізації всієї банковської системи, якщо б НБУ підвищив максимальну процентну ставку залучення субординованого боргу”.  

12.10.2004