Переможці акції “Будь в команді “Укргазбанку” поїдуть на матч Ліги Чемпіонів до Мілану

Розпочинається унікальна акція “Будь в команді “Укргазбанку” для держателів карток міжнародної системи MasterCard International, що були емітовані ВАТ АБ “Укргазбанк” 

   Розпочинається унікальна акція “Будь в команді “Укргазбанку” для держателів карток міжнародної системи MasterCard International, що були емітовані ВАТ АБ “Укргазбанк”. Кожен держатель будь-якої картки Maestro чи MasterCard, розрахувавшись нею в торгівельній мережі в період з 20 вересня по 10 листопада 2004 року, має шанс потрапити на матч Ліги Чемпіонів “Мілан” – “Шахтар”. Матч відбудеться 24 листопада у Мілані на стадіоні “Сан-Сіро”.

  Процедура участі в акції надзвичайно проста: розраховуючись в торгівельній мережі карткою MasterCard чи Maestro від “Укргазбанку” на будь-яку суму, ви автоматично потрапляєте до учасників розіграшу. Кожен розрахунок в торгівельній мережі заноситься до бази даних номерів, що приймають участь в акції, окремо. Таким чином, чим більшу кількість разів Ви розрахувалися своєю платіжною карткою, тим більші шанси на перемогу.

  Переможцями акції стануть 11 клієнтів “Укргазбанку”. Крім того, що вони отримають можливість на власні очі спостерігати за незабутнім поєдинком знаменитого “Мілану” та донецького “Шахтаря”, підтримуючи нашу команду на трибунах відомого на всю Європу своєю атмосферою культового стадіону “Сан-Сіро”, вони також зможуть насолодитись яскравими враженнями від Мілану - північної столиці Італії, містом чудової архітектури та видатної історії, одним із центрів світової моди.

 Крім квитків на футбольний матч, усі переможці акції також будуть забезпечені авіаквитками Київ-Мілан, Мілан-Київ, проживанням у 3-зірковому готелі, страховкою на 30 000 євро від “Української Страхової Групи”.

 

Довідка. “Укргазбанк” є принциповим членом міжнародних платіжних систем - MasterCard International, VISA International та Укркарт. На сьогодні банк обслуговує більш ніж 150 тис. платіжних карток. Більш ніж 750 підприємств та організацій використовують картки банку для грошових розрахунків зі своїми працівниками.  На території України працює більш 140 банкоматів ВАТ АБ “Укргазбанк” та близько 260 банкоматів банків-партнерів.

20.09.2004