Акціонери ВАТ АБ "Укргазбанк" затвердили результати восьмої емісії акцій банку

25 червня в місті Бориспіль було проведено загальні збори акціонерів ВАТ АБ “Укргазбанк”. На зборах акціонери прийняли рішення про затвердження результатів восьмої емісії акцій “Укргазбанку” на суму 30 млн. грн., в результаті чого статутний капітал банку збільшиться до 120 млн. грн. 

    25 червня в місті Бориспіль було проведено загальні збори акціонерів ВАТ АБ “Укргазбанк”.  На зборах акціонери прийняли рішення про затвердження результатів восьмої емісії акцій “Укргазбанку” на суму 30 млн. грн., в результаті чого статутний капітал банку збільшиться до 120 млн. грн.  

   Нагадаємо, що підписка на акції здійснювалася в два етапи: на першому ( з 03.05.2004 по 17.05.2004 включно) реалізовувалось переважне право акціонерів на придбання акцій, на другому (з 18.05.2004 по 18.06.2004 включно) право придбати акції мали також сторонні інвестори. Протягом цих двох періодів підписка була здійснена на увесь обсяг акцій.

    Основну частину коштів, отриманих за рахунок емісії, буде направлено на збільшення обсягу кредитних операцій. Також планується розширити масштаби інвестиційної діяльності і поліпшити матеріально-технічну базу банку.

    Акціонерами було прийняте рішення про зміну складу ревізійної комісії. Новим головою ревізійної комісії став Коломієць С.О., який замінив представника ТОВ “Інтер Інвест Консалтинг” Подоляку В.М. Зі складу комісії також було виведено за власним бажанням представника ЗАТ “СК “Українська страхова група” Нельгу П.О.

            Також акціонери переважною більшістю голосів затвердили зміни до статуту ВАТ АБ “Укргазбанк”.

 

Довідка. ВАТ АБ “Укргазбанк” входить до числа крупних банків за класифікацією НБУ. Чисті активи банку складають 1,112 млрд. грн., розмір кредитно-інвестиційного портфеля перевищив 870 млн. гривень. Статутний капітал банку – 90 млн. грн. На території України працює 18 філій та 50 відділень “Укргазбанку”.

29.06.2004