Дирекція Національного академічного театру опери та балету висловлює повагу працівникам ВАТ АБ “Укргазбанк” за успішну реалізацію зарп

Майже рік назад, 5 серпня 2003 року, ВАТ АБ “Укргазбанк” реалізував зарплатний проект для Національного академічного театру опери та балету України ім. Т.Г. Шевченка 

   Майже рік назад, 5 серпня 2003 року, ВАТ АБ “Укргазбанк” реалізував зарплатний проект для Національного академічного театру опери та балету України ім. Т.Г. Шевченка. Проект виявився настільки успішним, що дирекція театру в особі Генерального директора-художнього керівника Чуприни П. Я.  надіслала листа на адресу керівництва “Укргазбанку” з теплими словами вдячності та поваги.

  “...Співпраця з банком допомогла театру значно поліпшити процедуру виплати заробітної плати працівникам, позбавила необхідності перевезення великих сум готівкою для виплати заробітної плати з відділення банку до каси театру, спростила порядок проведення  нарахувань видатків на заробітну плату, інше.

    Сподіваємося і надалі на відповідну увагу з боку співробітників ВАТ АБ “Укргазбанк” до потреб Національної опери...” – написано, зокрема, в листі.

 

Довідка. Станом на 01.04. 2004 ВАТ АБ “Укргазбанк” входив до числа крупних банків за класифікацією НБУ. Чисті активи банку складають 1,112 млрд. грн., розмір кредитно-інвестиційного портфеля перевищив 870 млн. гривень. Власний капітал банку – 109 млн. грн. На території України працює 18 філій та 50 відділень “Укргазбанку”.      

14.06.2004