Друга Київська філія ВАТ АБ “Укргазбанк” реалізувала зарплатний проект для поліклініки ГУ МВС України

27 травня був підписаний зарплатний проект між Другою Київькою філією ВАТ АБ “Укргазбанк” та лікарнею з поліклінікою Головного Управління МВС України і Київській області

   

  27 травня був підписаний зарплатний проект між Другою Київькою філією ВАТ АБ “Укргазбанк” та лікарнею з поліклінікою Головного Управління МВС України і Київській області. В результаті персонал лікарні, а це близько 170 співробітників, зможуть скористатись всіма перевагами отримання заробітної плати за допомогою платіжних карток – надійністю зберігання коштів, зручністю розрахунків за товари та послуги, а також щомысячно отримувати проценти на залишок карткового рахунку. В разі потреби зняти готівку з картки співробітники поліклініки зможуть в будь-якому з більш ніж 400 банкоматів “Укргазбанку” та його банків-партнерів.

   Також Другою Київською філією були реалізовані зарплатні проекти для транспортного підприємства ТОВ “Автобан” та ПП “Еста”.

      

     Довідка. Станом на 01.04. 2004 ВАТ АБ “Укргазбанк” входив до числа крупних банків за класифікацією НБУ. Чисті активи банку складають 1,112 млрд. грн., розмір кредитно-інвестиційного портфеля перевищив 870 млн. гривень. Власний капітал банку – 109 млн. грн. На території України працює 18 філій та 50 відділень “Укргазбанку. Друга Київська філія була відкрита 13 січня 2000 року. Філія реалізувала зарплатні проекти для ВАТ трест “Київспецбуд”, редакції журналу “Вісник податкової служби України” та інших підприємств та організацій.

    

03.06.2004