Відбулося вручення квартири переможцю акції “Квадратні відсотки” від “Укргазбанку”

25 травня в головному офісі ВАТ АБ “Укргазбанк”, що знаходиться на вул. Пушкінській 42/4, відбулося нагородження переможця акції “Квадратні відсотки”  

  25 травня в головному офісі ВАТ АБ “Укргазбанк”, що знаходиться на вул. Пушкінській, 42/4, відбулося нагородження переможця акції “Квадратні відсотки”. Головний приз акції – двокімнатну квартиру в центрі Києва (неподалік від станції метро Лук¢янівська) - було вручено Головою Правління ВАТ АБ “Укргазбанк” Геннадієм Поліщуком та Головою Спостережної Ради ВАТ трест “Київміськбуд - 1" ім. М.П. Загороднього Олексієм Омельяненко.

    Нагадаємо, що за умовами акції “Квадратні відсотки”, кожен, хто зробив депозитний вклад у будь-якому відділенні Укргазбанку”  у період з 5 вересня 2003 по 1 березня 2004 року, на кожні 1000 гривень, 200 доларів чи євро внеску, отримав гральний жетон. Всі гральні жетони зі всіх філій  напередодні розіграшу були  перевезені до Києва в спеціальних урнах. Номер виграшного жетону був визначений в прямій трансляції, що проходила на Першому Національному телеканалі.

   Володарем виграшного жетону № 012 203 виявилась медсестра медично-санітарної частини “Запорожсталі” Коляда Світлана Миколаївна. Переможниця проживає в Запоріжжі, а кошти на депозит “Укргазбанку” поклала під час перебування в Дніпропетровську в місцевій філії. За визнанням Світлани Миколаївни, пряму трансляцію розіграшу вона не дивилась. Тому дзвінок з “Укргазбанку”, коли їй повідомили, що саме вона стане володаркою новенької київської квартири став неочікуваним, але надзвичайно приємним сюрпризом.  

    

Довідка. Станом на 01.04. 2004 ВАТ АБ “Укргазбанк” входив до числа крупних банків за класифікацією НБУ. Чисті активи банку складають 1,112 млрд. грн., розмір кредитно-інвестиційного портфеля перевищив 870 млн. гривень. Власний капітал банку – 109 млн. грн. На території України працює 18 філій та 50 відділень “Укргазбанку.

25.05.2004