Відбувся четвертий семінар Головних бухгалтерів філій ВАТ АБ “Укргазбанк”.

Вже традиційно двічі на рік - навесні та восені - Головний банк проводить збори Головних бухгалтерів філій ВАТ АБ “Укргазбанк”.

Вже традиційно двічі на рік - навесні та восені - Головний банк проводить збори Головних бухгалтерів філій ВАТ АБ “Укргазбанк”.

27-28 квітня більше тридцяти провідних фахівців бухгалтерської справи зібрались у Києві. Головною метою семінару було підвести підсумки діяльності банку за 2005 рік, обмінятися досвідом роботи та ознайомитися із новими тенденціями у бухгалтерській справі.

З привітальним словом до присутніх звернувся Голова Правління Банку Вадим Ляшко. У своєї промові Вадим Петрович щиро подякував присутнім за їх кропітку та старанну працю: “Швидкий та динамічний розвиток “Укргазбанку” ставить нові завдання перед усіма його підрозділами. Не виключенням є й бухгалтерські управління. Від себе особисто, та від Правління банку хочу щиро подякувати Вам за роботу та сподіваюсь, що в подальшому рівень Вашої праці буде тільки підвищуватися та вдосконалюватися”.  

 
Приємним сюрпризом для присутніх стало нагородження кращих бухгалтерів філій відзнаками. В урочистій обстановці, переможці у п’яти номінаціях отримали почесні дипломи.

 

 

В номінації “Кращий фахівець бухгалтерської справи”  перемогла Ніколайченко Вікторія Валентинівна, Головний бухгалтер Херсонської філії ВАТ АБ “Укргазбанк”

 

 

 

 

 

 

 

В номінації ““Кращий організатор бухгалтерської справи”  перемогла Сьомко Галина Антонівна, Головний бухгалтер Кам’янець-Подільської філії ВАТ АБ “Укргазбанк”

 

 

 

  

 

 

В номінації “Кращий менеджер бухгалтерської справи” перемогла Козловська Наталія Анатоліївна, Головний бухгалтер Одеської філії ВАТ АБ “Укргазбанк” (16 відділень)

 

 

 

 

 

 

В номінації “Найбільш самовідданий працівник” перемогла Перепелиця Алла Степанівна, Завідуючий сектором аналізу та контролю банківських операцій

 

 

   

 

 

 

 

 


В номінації “Патріот бухгалтерської справи” переміг Лепеленко Олег Олександрович, Головний бухгалтер Черкаської філії ВАТ АБ “Укргазбанк

06.05.2006