Відбулася конференція, присвячена новому картковому продукту ВАТ АБ “Укргазбанк” – платіжній картці з паливним додатком

04 лютого 2006 року у приміщенні Конференц-зали Головного банку відбулася конференція присвячена новому картковому продукту від ВАТ АБ “Укргазбанк” – Паливній картці.

  04 лютого 2006 року у приміщенні Конференц-зали Головного банку відбулася конференція присвячена новому картковому продукту від ВАТ АБ “Укргазбанк” – Паливній картці.

  У конференції прийняли участь представники всіх філій та відділень ВАТ АБ “Укргазбанк” у місті Київ. На конференції були розглянути питання щодо конкурентних переваг нового карткового продукту, його актуальність та засоби поширення нової картки серед клієнтів ВАТ АБ “Укргазбанк”. 

  Учасники конференції зазначили, що паливна картка – це дуже зручний засіб платежу, який має ряд суттєвих переваг для клієнта, а саме:

  • клієнт отримує знижку до 2% при придбанні палива;
  • клієнт має можливість придбати паливо, навіть у разі відсутності позитивного балансу на картковому рахунку;
  • клієнт розраховується за операції по придбанню палива тільки у кінці місяця та по ціні, яка була на день покупки;
  • якщо на кінець місяця клієнту не вистачає коштів на сплату здійснених операцій, клієнт автоматично отримує кредит терміном на один місяць.

  Учасники конференцій зійшлися у поглядах на предмет того, що нова послуга від ВАТ АБ “Укргазбанк” допоможе банку залучити нових клієнтів та надати існуючим клієнтам корисний та принципово новий продукт на українському ринку платіжних карток. Як зазначив Начальник Управління роздрібного банкінгу Резніков Д.О.: “Паливна картка – це нова послуга, яка допоможе втілити дуже серйозні плани, щодо підвищення емісії платіжних карток, які стоять перед банком”.

  По підсумкам конференції було прийнято рішення в термін до 01.04.06 проводити емісію паливних карток за стандартним тарифом обслуговування, тобто без плати за відкриття  та обслуговування паливної картки.

  Паливна картка – це чіпова платіжна картка з нефінансовим додатком, яка має всі функціональні можливості звичайної платіжної картки Visa Int. та дозволяє клієнту проводити операції у власній мережі паливних компаній. Проект розміщення нефінансового додатку  на чіпі картки впроваджується в Україні уперше. Станом на сьогодні, паливна картка випускається ВАТ АБ “Укргазбанк” тільки для клієнтів, які мають зарплатні рахунки у банку. У другому кварталі 2006 року планується проводити емісію паливних карток серед роздрібних та корпоративних клієнтів банку.

09.02.2006