Вітаємо переможця Акції!

Наприкінці 2005 року ВАТ АБ “Укргазбанк” оголосив про проведення акції серед своїх співробітників. Метою акції було залучення на обслуговування нових клієнтів – держателів платіжних карток MasterCard ARGO.

Наприкінці 2005 року ВАТ АБ “Укргазбанк” оголосив про проведення  акції серед своїх співробітників. Метою акції було  залучення на обслуговування нових клієнтів – держателів платіжних карток MasterCard ARGO.

Акцію було проведено в рамках програми заохочення і мотивації персоналу «Укргазбанку», яка сприяє розвитку клієнтської бази та просуванню банківських продуктів.

Переможцем акції стала головний економіст Управління внутрішнього аудиту “Укргазбанку” Наталія Іванченко, яка отримала стильний мобільний телефон NOKIA 7260.

При урочистому врученні призу заступник Голови Правління “Укргазбанку” Сергій Науменко зазначив: «Протягом своєї 12-річної діяльності “Укргазбанк” постійно використовує у своїй роботі найсучасніші  технології для забезпечення  надійної і стабільної  роботи банку. В майбутньому банк  і надалі планує проводити цікаві акції  з метою створення  “командного духу” серед   своїх співробітників та клієнтів».

01.02.2006