Нова філія ВАТ АБ "Укргазбанк" у Івано-Франківську

9 грудня 2005 року у м.Івно-Франківськ (вул.Шашкевича, 1) відкрилась чергова філія ВАТ АБ “Укргазбанк”.

9 грудня 2005 року у м.Івно-Франківськ (вул.Шашкевича, 1) відкрилась чергова філія ВАТ АБ “Укргазбанк”. Як структурний підрозділ банку, Івано-Франківська філія виконує весь комплекс банківських послуг по розрахунково-касовому обслуговуванню юридичних і фізичних осіб, пропонує різноманітні кредитні й депозитні програми, випускає й обслуговує картки міжнародних платіжних систем, у тому числі реалізовує зарплатні проекти; здійснює міжнародні перекази в системі Western Union та надає інші послуги.

Під час проведення церемонії відкриття у затишному центрі Івано-Франківська Заступник Голови Правління ВАТ АБ “Укргазбанк” Сергій Науменко зазначив: “Територіальна експансія – один із стратегічних напрямків розвитку “Укргазбанку”. Мені дуже приємно, що від сьогодні ми маємо своє представництво у красені – місті Івано – Франківську. Відтепер, кожен мешканець міста зможе відчути світову якість послуг, що надаються “Укргазбанком”.

Після перерізання символічної стрічки приміщення банку було освячено священнослужителем отцем Володимиром.

Філія в Івано-Франківську – уже 116-та установа банку, яка працює на території України. Сьогодні ВАТ АБ “Укргазбанк” входить у групу великих банків України. Його чисті активи за станом на 1 листопада 2005 року склали 2080,5 млн. грн., кредитно-інвестиційний портфель – 1724,6 млн. грн

12.12.2005