Нарада у Східному Регіоні

7 жовтня 2005 року у м.Донецьк відбулася нарада з питань підсумків діяльності Філій Східного Регіону ВАТ АБ “Укргазбанк” за 9 місяців 2005 року.

7 жовтня 2005 року у м.Донецьк відбулася нарада з питань підсумків діяльності Філій Східного регіону ВАТ АБ “Укргазбанк” за 9 місяців 2005 року. Головував на нараді - Заступник Голови Правління ВАТ АБ “Укргазбанк” Сергій Науменко.

В рамках наради були підведені підсумки діяльності Філій Східного регіону за 9 місяців 2005 року, обговорені принципи стратегічного планування діяльності ВАТ АБ “Укргазбанк”, принципи використання рекламних засобів та ін.

“Східний регіон є дуже привабливим для розвитку банківських послуг. Задля успішного просування на цьому ринку всі співробітники Банку мають чітко уявляти основні стратегічні цілі та усвідомлювати напрями розвитку Банку в цілому, - зазначив під час перебування у м. Донецьк Заступник Голови Правління ВАТ АБ “Укргазбанк” Сергій Науменко, - Тільки компетентність та стовідсоткова віддача кожного співробітника Банку сприятиме вирішенню організаційних і бізнес-задач в цілому. Завдяки цьому кожен клієнт зможе оцінити переваги "Укргазбанку" на кредитно-фінансовому ринку України".

10.10.2005