Традиції «Укргазбанку»

26 вересня 2006 року ВАТ АБ «Укргазбанк» вручили почесну подяку за допомогу в організації концерту в Українському спеціалізованому диспансері радіологічного захисту населення26 вересня 2006 року ВАТ АБ «Укргазбанк» вручили почесну подяку за допомогу в організації концерту в Українському спеціалізованому диспансері радіологічного захисту населення.
За підтримки ВАТ АБ «Укргазбанк» і за ініціативою Президента Міжнародної Ради Громадських організацій «Золотий Орфей», Заслуженого діяча мистецтв України Володимира Міркотана відбувся благодійних концерт для 80-ти дітей, які проходять курс лікування від лейкемії і наслідків аварії на ЧАЕС.

Заступник Голови Правління Єгор Русин, отримуючи почесну подяку зазначив: «Підтримка реалізації програм щодо виховання дітей і молоді – це усвідомлена політика “Укргазбанку”. Тому Банку має довгострокові плани щодо надання благодійної допомоги як дитячим установам, так і підтримці різноманітних програм. Адже наші діти – це відповідальність, яку повинні нести дорослі за майбутні покоління.»

Сьогодні ВАТ АБ “Укргазбанк” входить до групи великих банків України. Його чисті активи станом на 1 вересня 2005 року склали 2034,1 млн. грн., кредитно-інвестиційний портфель – 1112,7 млн. грн.

26.09.2005