"Укргазбанк" – лідер по випуску чіпових платіжних карток в Україні

21 вересня 2005 року ВАТ АБ “Укргазбанк” випустив 10000-у чіпову картку для свого клієнта – співробітника зарплатного проекту ВАТ “ТрестКиевСпецБуд”

"Укргазбанк" випустив 10 000-у чіпову картку. 21 вересня 2005 року ВАТ АБ “Укргазбанк” випустив 10000-у чіпову картку для свого клієнта – співробітника зарплатного проекту ВАТ “ТрестКиевСпецБуд”.

Чіпова картка – найбільш безпечна і захищена від підробки платіжна картка. Перехід банку на обслуговування та випуск чіпових карток дозволяє істотно мінімізувати ризики здійснення шахрайських операцій, а також вийти на принципово новий рівень обслуговування банківських платіжних карток.

Постійне прагнення ВАТ АБ “Укргазбанк” використовувати новітні платіжні технології і надавати своєму клієнту найбільш зручні і безпечні картки, дозволило банку стати лідером на українському ринку по емісії й обслуговуванню чіпових карток. ВАТ АБ “Укргазбанк” не просто впроваджує новий продукт на українському ринку, а уже веде масову емісію чіпових карток Visa International та приймає до обслуговування чіпові картки обох широко поширених платіжних систем Visa та MasterCard.

Укргазбанк планує і надалі активно збільшувати емісію чіпових карт, здійснюючи емісію чіпових карток Visa Electron, Visa Classic і Visa Gold для всіх зацікавлених клієнтів.

ВАТ АБ “Укргазбанк” є принциповим членом платіжних систем Visa і MasterCard, забезпечує участь 9-ти українських банків у системі MasterCard і 7-ми банків у системі VISA. “Укргазбанк” обслуговує більш 200 000 карткових рахунків, більш 600 підприємств і організацій використовують картки банку для розрахунків. Регіональна мережа нараховує 20 філій і 78 відділень банку. Термінальна мережа “Укргазбанка” і банків-партнерів нараховує більш ніж 1180 банкоматів і POS-терміналів для виконання клієнтами ВАТ АБ “Укргазбанк” операцій видачі готівки на пільговій основі.

20.09.2005