«Укргазбанк» ставить пріоритети

Попит на обслуговування корпоративних клієнтів серед кредитно-фінансових установ постійно зростає. Уже багато банків визначають роботу з підприємцями пріоритетною у своїй діяльності, пропонуючи різноманітні умови і продукти. Зокрема, клієнтська політика ВАТ АБ «Укргазбанк», що спрямована на малий і середній бізнес, активно сприяє розвитку підприємств малого і середнього бізнесуЕкономіка України продовжує сповільнювати ріст, який розпочався у попередні роки. Державний комітет статистики України оголосив макроекономічні дані розвитку країни за третій квартал 2005 року. Результати виявилися невтішними. Відомо, що сьогодні малий і середній бізнес істотно впливає на такі макропоказники, як ріст ВВП країни.

У подібній нестабільній економічній ситуації для підприємців необхідна стабільна фінансова підтримка. Попит на обслуговування корпоративних клієнтів серед кредитно-фінансових установ постійно зростає. Уже багато банків визначають роботу з підприємцями пріоритетною у своїй діяльності, пропонуючи різноманітні умови і продукти. Зокрема, клієнтська політика ВАТ АБ «Укргазбанк», що спрямована на малий і середній бізнес, активно сприяє розвитку підприємств малого і середнього бізнесу. Юридичні особи, що мають в «Укргазбанку» рахунки, мають право на пільгові тарифи і ставки.

Заступник Голови Правління Сергій Науменко з цього приводу зазначив: «Ми завжди опрацьовуємо індивідуальну схему співробітництва, побудовану під кожного клієнта. Наша робота і стабільність можуть свідчити про те, що ВАТ АБ "Укргазбанк" здатний вчасно надавати істотну підтримку своїм клієнтам в умовах українського фінансового ринку».

Якість наданих послуг «Укргазбанка» тільки за цей рік оцінили 1650 компаній і організацій по всій Україні. Саме на стільки збільшилася кількість корпоративних клієнтів «Укргазбанка» із дня реалізації спеціальної програми обслуговування юросіб.

15.09.2005