Платіжні картки

ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ АБ "УКРГАЗБАНК"

ТАРИФИ ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ПЛАТІЖНИХ КАРТОК

ПОТОЧНІ АКЦІЇ

ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ АБ "УКРГАЗБАНК" ДЛЯ ВЛАСНИКІВ «ОЩАДНИХ» РАХУНКІВ

УНІВЕРСАЛЬНА КАРТКА «ДОМОВИЧОК»

ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ДЕРЖАТЕЛІВ ПРЕМІАЛЬНИХ КАРТОК

«MASTERCARD REWARDS БОНУСНА ПРОГРАМА»

MASTERCARD БІЛЬШЕ

ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПРИВІЛЕЇ VISA

ОДНОСТОРОННІ ПРАВОЧИНИ

ПЛАТІЖНА КАРТА ВІД УКРГАЗБАНК забезпечує

 • Швидкий та надійний доступ до Ваших коштів в будь-якій країні світу 24 години на добу 7 днів на тиждень
 • Проведення розрахунків за товари та послуги більш ніж у 20 000 000 підприємствах торгівлі та послуг в Україні та в усьому світі.
 • Оплата комунальних та інших платежів безпосередньо з карткового рахунку
 • Переказ коштів з карти на карту на сайті Банку (як між картками УКРГАЗБАНКУ), так і на карту будь-якого іншого українського банку)
 • Збереження Ваших коштів на вигідних умовах –  депозитна карта Pro-запас
 • Цілодобове отримання готівкових коштів у понад 5700 банкоматах та пунктах видачі готівкових коштів АБ "УКРГАЗБАНК" та банків-партнерів на території України та понад 1 200 000 банкоматах та відділеннях банків в усьому світі
 • Цілодобова інформаційна та сервісна підтримки за телефонами 0-800-309-000 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні), 358 - короткий номер з мобільного телефону ( платний ), 503 (окрема телефонна лінія для клієнтів Premier-банкінгу)
 • Контроль за рухом Ваших коштів:  оперативне отримання інформації про здійснені операції у вигляді SMS-повідомлень
 • За Вашим бажанням надати доступ до коштів на рахунку близьким  – відкриття  додаткових карток довіреним особам
 • Встановлення індивідуальних лімітів щоденних операцій по кожній з Ваших карток
 • Можливість відкриття кредитної лінії на зручних та вигідних умовах
 • Зміна ПІН-коду картки для Вашої зручності та безпеки
 • Участі у програмах страхування, програмах винагород та привілеїв від АБ «УКРГАЗБАНК» та міжнародних платіжних систем

 

Галерея банківських платіжних карток від АБ «УКРГАЗБАНК»

Преміальні  платіжні картки

ВПЕРШЕ в УКРАЇНІ та СХІДНІЙ ЄВРОПІ!

 

MasterCard ЕКО-Platinum (ЕКО-карта)

Унікальний картковий продукт, що не має аналогів на ринку України.

Еко-карта - платіжна карта, виготовлена з біопластику (матеріал з зерен кукурудзи та цукрової тростини), яка після утилізації повністю розкладається та не завдає шкоди природі.
Власник ЕКО-карти від УКРГАЗБАНК долучається до озеленення та покращення екологічної ситуації в Україні!

 

Кредитні та депозитні картки


Універсальна платіжна картка «Домовичок»

Головна відмінність від усіх інших платіжних карток – поєднання кредитного, депозитного наповнення та бонусної склодової у вигляді спільної MasterCard програми Rewards.

Debit MasterCard Secure Code PRO-Запас

Картка поєднує всі переваги платіжної картки із можливістю отримувати відсотки на залишок коштів як за депозитним вкладом і водночас з легкістю користуватися ними в будь-який зручний для Вас час!

Випускається за Тарифним планом «ProЗапас+»

Платіжні картки для виплати заробітної плати, пенсії, соціальних виплат


DEBIT MASTERCARD Secure Code зарплатна картка

Платіжна картка для клієнтів, які отримують заробітну плату через АБ «УКРГАЗБАНК» з можливістю зняття готівки в банкоматах будь-яких банків України без комісії.

Картка приймає участь у програмі винагород MasterCard Rewards!

Debit MasterCard Secure Code соціальна картка

Платіжна картка для отримання пенсії та інших соціальних виплат від Пенсійного фонду України і Міністерства праці та соціальної політики України з можливістю заняття готівки в банкоматах будь-яких банків України без комісії. 

Базові картки


ПРОСТІР

Платіжна картка національної платіжної системи України НСМЕП з мінімальними тарифами на відкриття та обслуговування.

MasterCard Virtual

Це спеціалізований продукт з технологією захисту 3-D Secure, за допомогою якого Ви зможете здійснювати свої покупки в мережі Інтернет БЕЗПЕЧНО.

MasterCard Standard

Платіжна картка від платіжної системи MasterCard Worldwide, призначена для масового сегменту клієнтів, яка стане в пригоді як під час подорожі, так і у повсякденному житті.

MasterCard Standard Free-Design

Картковий продукт, створений спільно з платіжною системою MasterCard Worldwide, на базі платіжної картки MasterCard Standard, зображення на якому Ви обираєте самі на власний розсуд.

Visa Classic

Visa Classic. Платіжна картка від міжнародної платіжної системи Visa International, призначена для масового сегменту клієнтів, скористатись якою Ви зможете у найвіддаленішому куточку світу.

Visa Classiс Chip

Платіжна картка від міжнародної платіжної системи Visa International з підвищеним рівнем захисту завдяки вмонтованому чіпу, скористатись якою Ви зможете у найвіддаленішому куточку світу. 

Картки для школярів та студентів


Visa Electron Френді Кард

Френді Кард – це справжня банківська картка, яка навчить школяра планувати та контролювати витрати, підвищить рівень фінансової обізнаності та стане улюбленим атрибутом у повсякденному житті Вашої дитини! 

Maestro Chip «Студентський квиток»

Банківський продукт, що поєднує в собі функції міжнародної платіжної картки та студентського квитка. 

Корпоративні платіжні картки


Visa BUSINESS

Міжнародна платіжна картка, призначена виключно для корпоративного сегменту клієнтів, за допомогою якої можливо безпечно, зручно та легко здійснювати розрахунки, пов’язані з господарською діяльністю, витратами  представницького характеру, а також витратами на відрядження. Карта надає доступ до особливих сервісів та переваг від міжнародної платіжної системи Visa та її партнерів.

Visa Gold BUSINESS

Висококласна міжнародна платіжна картка, призначена виключно для корпоративного сегменту клієнтів, за допомогою якої можливо безпечно, зручно та легко здійснювати розрахунки, пов’язані з господарською діяльністю, витратами  представницького характеру, а також витратами на відрядження. Карта надає доступ до особливих сервісів та переваг від міжнародної платіжної системи Visa та її партнерів.

Преміальні картки Gold-класу


MasterCard Gold

MasterCard Gold – класична картка преміум-класу, яка підкреслює статус її власника та створена для тих, хто бажає отримати більше від своєї платіжної картки.

Картка приймає участь у програмі винагород MasterCard Rewards!

MasterCard GOLD PROЗапас

Особливий преміальний продукт, що поєднує усі переваги картки MasterCard Gold із можливістю отримувати відсотки на залишок коштів як за депозитним вкладом і водночас з легкістю користуватися ними в будь-який зручний для Вас час!

Картка приймає участь у програмі винагород MasterCard Rewards!

Visa Gold

Продукт преміального класу для сегменту клієнтів з достатньо високим рівнем доходів, який наділений престижністю золотої картки. 

Visa Gold Chip

Продукт преміального класу, створений спільно з платіжною системою Visa на базі платіжної картки Visa Gold з вмонтованим чіпом найвищої технологічної потужності.

Картки преміум-класу


MasterCard Platinum

Преміальний картковий продукт створений для тих, хто звик отримувати обслуговування екстра-класу.

Visa Platinum Chip

Преміальний продукт платіжної системи Visa з підвищеним рівнем захисту завдяки вмонтованому чіпу для задоволення потреб найвибагливіших клієнтів

MasterCard ЕКО-Platinum (Еко-карта)

Унікальний картковий продукт, що не має аналогів на ринку України.

Еко-карта - платіжна карта, виготовлена з біопластику (матеріал з зерен кукурудзи та цукрової тростини), яка повністю розкладається після утилізації та не завдає шкоди природі.
Власник ЕКО-карти від УКРГАЗБАНК долучається до озеленення та покращення екологічної ситуації в Україні!

Картки необмежених можливостей


MasterCard World Elite

MasterCard World Elite – картка необмежених можливостей. Власники картки World Elite MasterCard отримують виняткове обслуговування: найвищий рівень турботи, безпеки та конфіденційності, особливі послуги.

Картка приймає участь у програмі винагород MasterCard Rewards!

Visa Infinite

Картка, призначена для найбільш вимогливих і заможних клієнтів Банку - фінансової еліти, яка забезпечить своєму власникові високоякісний сервіс VIP-класу і безумовно підкреслить статус привілейованої особи в будь-якій точці світу.