ЗАХИСТ ПОКУПОК ТА РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ

Власник преміальної картки Visa Infinite може не турбуватися про речі, які купує  за допомогою цієї картки, адже кожна така покупка має розширений термін гарантії та захищена короткостроковим страховим полісом («захист покупок»).

Перелік товарів, на які поширюється гарантія, дізнайтеся у вашого персонального менеджера.
 

РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ покриває ризики пошкодження або неналежного функціонування товару після закінчення гарантійного терміну, встановленого виробником або роздрібним торговцем. Для того, щоб скористатись послугою необхідно звернутись до Вашого персонального менеджера в банку та оформити необхідне звернення  на отримання розширеної гарантії, надати довідку із оціночною вартістю ремонту товару, отриману у сервісному центрі, чек термінального пристрою про здійснення операції з купівлі товару за допомогою картки Visa Infinite, гарантійний талон виробника товару. Оформити вимогу необхідно протягом 90 днів з дати ремонту.

  • сума виплати за один товар  не перевищує 5 000 доларів США;
  • період подовження гарантії -  вдвічі більше гарантійного періода виробника, але не більше 24 місяців;
  • перші 50 доларів США вартості виплати не відшкодовуються.

ЗАХИСТ ПОКУПОК являє собою страховий поліс, який покриває ризики, пов’язані з втратою, крадіжкою, випадковим пошкодженням товару, а також відшкодовує вартість товару, замовленого через Інтернет, якщо його не було доставлено. Вартість товару буде відшкодовано, якщо страховий випадок настав протягом 90 днів з моменту придбання товару.

Для отримання страхового відшкодування необхідно протягом 45 днів з моменту настання страхового випадку звернутись до Вашого персонального менеджера в банку та заповнити відповідну заяву, надати касовий чек та чек термінального пристрою про здійснення операції з купівлі товару за допомогою картки Visa Infinite, а також копію протоколу поліції щодо факту крадіжки товару та факту втрати / пошкодження, якщо це відбулось з вини третіх осіб.

  • Cума відшкодування за один товар не перевищує 5 000 доларів США;
  • якщо в результаті страхового випадку постраждало декілька покупок, загальний розмір відшкодування не перевищує 7 500 доларів США;
  • загальна сума річного покриття не перевищує 20 000 доларів США (на одну картку).