Преміальні банківські картки

Преміальні картки  Gold-класу

MasterCard Gold

Класична картка преміум-класу, яка підкреслює статус її власника та створена для тих, хто бажає отримати більше від своєї платіжної картки.

Картка приймає участь у програмі винагород MasterCard Rewards!

 

MasterCard GOLD PROЗапас

Особливий преміальний продукт, що поєднує усі переваги картки MasterCard Gold із можливістю отримувати відсотки на залишок коштів як за депозитним вкладом і водночас з легкістю користуватися ними в будь-який зручний для Вас час!

Картка приймає участь у програмі винагород MasterCard Rewards!

 

Visa Gold

Продукт преміального класу для сегменту клієнтів з достатньо високим рівнем доходів, який наділений престижністю золотої картки. 

 

Visa Gold Chip

Продукт преміального класу, створений спільно з платіжною системою Visa на базі платіжної картки Visa Gold з вмонтованим чіпом найвищої технологічної потужності.
Картки преміум-класу

 

MasterCard Platinum

Преміальний картковий продукт створений для тих, хто звик отримувати обслуговування екстра-класу.

Картка приймає участь у програмі винагород MasterCard Rewards!

 

Visa Platinum Chip

Преміальний продукт платіжної системи Visa з підвищеним рівнем захисту завдяки вмонтованому чіпу для задоволення потреб найвибагливіших клієнтів.

MasterCard ЕКО-Platinum (ЕКО-карта)

Унікальний картковий продукт, що не має аналогів на ринку України.

Еко-карта - платіжна карта, виготовлена з біопластику (матеріал з зерен кукурудзи та цукрової тростини), яка після утилізації повністю розкладається та не завдає шкоди природі.
Власник ЕКО-карти від УКРГАЗБАНК долучається до озеленення та покращення екологічної ситуації в Україні!

   
Картки необмежених можливостей

MasterCard World Elite

Картка необмежених можливостей. Власники картки World Elite MasterCard отримують виняткове обслуговування: найвищий рівень сервісу, безпеки та конфіденційності, спеціальні пропозиції та привілеї.

Картка приймає участь у програмі винагород MasterCard Rewards!

 

Visa Infinite

Картка, призначена для найбільш вимогливих і заможних клієнтів Банку - фінансової еліти, яка забезпечить своєму власникові високоякісний сервіс VIP-класу і безумовно підкреслить статус привілейованої особи в будь-якій точці світу.