Галерея банківських платіжних карток

 

 

Кредитні та депозитні картки


Універсальна платіжна картка «Домовичок»

Головна відмінність від усіх інших платіжних карток – поєднання кредитного, депозитного наповнення та бонусної складової у вигляді програми лояльності KEYcard

Mastercard World Debit Chip PRO-Запас

Картка поєднує всі переваги платіжної картки із можливістю отримувати відсотки на залишок коштів як за депозитним вкладом і водночас з легкістю користуватися ними в будь-який зручний для Вас час!

Випускається за Тарифним планом «ProЗапас+»

ЕКО-кредитка (Mastercard World Debit ECO Chip)

Карта об’єднує найвигідніші пропозиції від банку:

  • доступ до кредитного ліміту з пільговим періодом користування
  • висока відсоткова ставка на залишок коштів на рахунку
  • захист операцій технологією 3-D Secure
ЕКО-кредитка (Visa Rewards ECO Chip)

Карта об’єднує найвигідніші пропозиції від банку:

  • доступ до кредитного ліміту з пільговим періодом користування
  • висока відсоткова ставка на залишок коштів на рахунку
  • захист операцій технологією 3-D Secure

Платіжні картки для виплати заробітної плати, пенсії, соціальних виплат


Зарплатна картка (Visa Rewards Chip, Visa Classic Chip)

Платіжна картка для клієнтів, які отримують заробітну плату через АБ «УКРГАЗБАНК» з можливістю зняття готівки в банкоматах будь-яких банків України без комісії.

Зарплатна картка (Mastercard World Debit Chip)

Платіжна картка для клієнтів, які отримують заробітну плату через АБ «УКРГАЗБАНК» з можливістю зняття готівки в банкоматах будь-яких банків України без комісії.

Картка приймає участь у програмі винагород MasterCard Rewards!

ПРОСТІР соціальна картка

Платіжна картка для отримання пенсії та інших соціальних виплат від Пенсійного фонду України і Міністерства праці та соціальної політики України з можливістю заняття готівки в банкоматах будь-яких банків України без комісії. 

Базові картки


Visa Classic Chip / Visa Rewards Chip

Платіжна картка від міжнародної платіжної системи Visa International з підвищеним рівнем захисту завдяки вмонтованому безконтактному чіпу, скористатись якою Ви зможете у найвіддаленішому куточку світу

Mastercard World Debit Chip PayPass

Платіжна картка системи MasterCard, призначена для масового сегменту клієнтів. Надає підвищений рівень безпеки та швидкісну оплату товару завдяки безконтактному чіпу

Корпоративні платіжні картки


Visa Business Сhip

Міжнародна платіжна картка, призначена виключно для корпоративного сегменту клієнтів, за допомогою якої можливо безпечно, зручно та легко здійснювати розрахунки, пов’язані з господарською діяльністю, витратами  представницького характеру, а також витратами на відрядження. Карта надає доступ до особливих сервісів та переваг від міжнародної платіжної системи Visa та її партнерів.

Visa Gold Business Chip PayWave

Висококласна міжнародна платіжна картка, призначена виключно для корпоративного сегменту клієнтів, за допомогою якої можливо безпечно, зручно та легко здійснювати розрахунки, пов’язані з господарською діяльністю, витратами  представницького характеру, а також витратами на відрядження. Карта надає доступ до особливих сервісів та переваг від міжнародної платіжної системи Visa та її партнерів.

Visa Platinum Business

Корпоративна картка Visa Platinum Business  - висококласне рішення для середніх і великих компаній, корпорацій, яка допоможе заощадити час і скоротити витрати за рахунок спрощення процесів, пов'язаних з відрядженнями та представницькими витратами. Карта надає доступ до особливих сервісів та переваг від міжнародної платіжної системи Visa та її партнерів.

Mastercard Business Debit Chip PayPass

Міжнародна платіжна картка для корпоративного сегменту клієнтів, за допомогою якої можливо безпечно, зручно та легко здійснювати розрахунки, пов’язані з господарською діяльністю, витратами  представницького характеру, а також витратами на відрядження.

Mastercard Business Gold Chip PayPass

Висококласна міжнародна платіжна картка для корпоративного сегменту клієнтів, за допомогою якої можливо безпечно, зручно та легко здійснювати розрахунки, пов’язані з господарською діяльністю, витратами  представницького характеру, а також витратами на відрядження.

Преміальні картки Gold-класу


Кобейдж карта ПРОСТІР-UnionPay Gold

Перша ко-бейдж карта національної платіжної системи ПРОСТІР з міжнародною платіжною системою UnionPay в Україні. Карта надає підвищений рівень безпеки та швидкісну оплату товару завдяки безконтактному чіпу.

Mastercard Gold Chip PayPass

Mastercard Gold Chip PayPass – класична картка преміум-класу, яка підкреслює статус її власника та створена для тих, хто бажає отримати більше від своєї платіжної картки.

Картка приймає участь у програмі винагород MasterCard Rewards!

Mastercard Gold PROЗапас Chip

Особливий преміальний продукт, що поєднує усі переваги картки MasterCard Gold із можливістю отримувати відсотки на залишок коштів як за депозитним вкладом і водночас з легкістю користуватися ними в будь-який зручний для Вас час!

Картка приймає участь у програмі винагород MasterCard Rewards!

Mastercard World Debit Gold PayPass

Mastercard World Debit Gold PayPass – картка, яка підкреслює статус її власника та поєднує статус Золотої картки та переваги картки Debit. Надає підвищений рівень безпеки та швидкісну оплату товару завдяки безконтактному чіпу. Картка приймає участь у програмі винагород MasterCard Rewards!

Visa Gold PayPass

Продукт преміального класу, створений спільно з платіжною системою Visa на базі платіжної картки Visa Gold з вмонтованим чіпом найвищої технологічної потужності.

Visa Gold PROЗапас Chip

Особливий преміальний продукт, що поєднує усі переваги картки Visa Gold із можливістю отримувати відсотки на залишок коштів як за депозитним вкладом і водночас з легкістю користуватися ними в будь-який зручний для Вас час!​

Картки преміум-класу


Visa Signature Chip

Преміальний продукт платіжної системи Visa з підвищеним рівнем захисту завдяки вмонтованому чіпу для задоволення потреб найвибагливіших клієнтів та ексклюзивним пакетом привілеїв.

Mastercard Platinum Chip PayPass

Преміальний картковий продукт створений для тих, хто звик отримувати обслуговування екстра-класу.

Mastercard Platinum Debit Chip PayPass

Преміальний продукт платіжної системи Mastercard з підвищеним рівнем захисту та можливістю швидкісної оплати завдяки вмонтованому безконтактному чіпу. Поєднує в собі статус преміальної картки та переваги картки Debit.

Visa Platinum Chip PayWave

Преміальний продукт платіжної системи Visa з підвищеним рівнем захисту завдяки вмонтованому чіпу для задоволення потреб найвибагливіших клієнтів

Картки необмежених можливостей


MasterCard World Elite

MasterCard World Elite – картка необмежених можливостей. Власники картки World Elite MasterCard отримують виняткове обслуговування: найвищий рівень турботи, безпеки та конфіденційності, особливі послуги.

Картка приймає участь у програмі винагород MasterCard Rewards!

Visa Infinite Chip PayWave

Картка, призначена для найбільш вимогливих і заможних клієнтів Банку - фінансової еліти, яка забезпечить своєму власникові високоякісний сервіс VIP-класу і безумовно підкреслить статус привілейованої особи в будь-якій точці світу.