Умови кредитування за продуктом «Еко оселя»

Заявка на кредит

Партнери-адміністрації

Форма кредитування: 

кредит

Кошти надаються шляхом безготівкового перерахування кредитних коштів на поточний рахунок Позичальника, відкритий в Банку, з подальшим перерахуванням на рахунок продавця енергозберігаючого обладнання

Погашення кредиту:

рівними платежами 

щомісячно рівними сумами, які включають в себе нараховані проценти та частину основного зобов’язання (окрім першого та останнього місяця користування кредитними коштами)

Погашення кредиту та процентів здійснюється у розмірах та в строки, визначені кредитним договором шляхом:

  • внесення готівки в касу АБ «УКРГАЗБАНК»;
  • безготівкового перерахування коштів клієнтом (довіреною особою) з поточних рахунків
  • договірного списання з поточних рахунків Позичальника (у т.ч. операції за яким здійснюються з використанням електронних платіжних засобів), відкритих в АБ «УКРГАЗБАНК»
    за наступними реквізитами: АБ «УКРГАЗБАНК», код ЄДРПОУ 23697280, код банку 320478, рахунок №3739___ (номер рахунку 3739 для внесення платежів, дострокового погашення заборгованості по кредиту та всіх комісій, зазначений у кредитному договорі).
При цьому комісії при внесенні готівкових коштів в касу АБ «УКРГАЗБАНК»/перерахування безготівкових коштів з поточних рахунків, відкритих в АБ «УКРГАЗБАНК», для погашення кредитної заборгованості - не застосовуються.
При перерахуванні коштів для погашення кредитної заборгованості через установи інших банків – застосовуються комісії за обслуговування, що передбачені тарифами інших банків.

Кредити надаються у:

національній валюті

 

Кредит надається на:

  • придбання відновлювальних джерел енергії (сонячні електростанції, теплові насоси, системи сонячного теплопостачання та/або гарячого водопостачання та відповідне додаткове обладнання і матеріали)
  • придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів;

Забезпечення по кредиту:

ні

Дострокове погашення кредиту: 

без будь-яких обмежень та штрафних санкцій

Умови кредитування

Цілі кредитування Можлива сума кредиту (гривень) Строк кредитування Максимальний розмір кредиту Фіксована процентна ставка (на весь строк дії кредитного договору)

На придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів

від 1 000,00 до 50 000,00 

Від 1 до 3 років

90% від вартості обладнання, матеріалів, яке придбавається відповідно до рахунку-фактури, або договору на придбання Обладнання. 

24,5% в UAH
На придбання відновлювальних джерел енергії від 1 000,00 до 300 000,00  Від 1 до 5 років 85% від вартості обладнання, матеріалів, яке придбавається відповідно до рахунку-фактури, або договору на придбання Обладнання.
Найменування послуги Періодичність застосування Тариф
Платежі за надані супутні послуги на користь Банку:
Комісія за надання кредиту одноразово 0,5% від суми кредиту
Відкриття поточного рахунку одноразово 100 грн
Переказ кредитних коштів одноразово 4,5% від суми переказу (суми кредиту)

Кредит можливо оформити виключно у акредитованих партнерів банку