Класичний+

З 05.10.2015 депозити за програмою «Класичний+» не оформлюються.

Даний розмір ставок застосовується при визначенні розміру ставки за депозитами, відкритими до 05.10.2015 р., по яким діє автоматична пролонгація.

Термін депозиту та процентні ставки

 

Гривня

Долар США

Євро

3-6 міс

1,5%

0,25%

0,1%

6-12 міс

2,5%

0,5%

0,1%

12-24 міс

3,5%

0,5%

0,1%

18-24 міс

3,5%

0,5%

0,1%

Сума мінімального початкового вкладу на депозит в день оформлення депозиту

1 000,00 гривень
100,00 доларів США
100,00 євро

Умова пролонгації

Передбачено.
Якщо до дня закінчення строку зберігання депозиту клієнт не повідомив про намір повернути депозит за телефоном Контакт-центру 0-800-309-000, депозит вважається щоразу продовженим на аналогічну до попереднього строку депозиту кількість календарних днів. При продовженні строку зберігання коштів розмір процентної ставки встановлюється на рівні процентної ставки, що діятиме в Банку, в перший день продовженого строку зберігання коштів, для відповідного виду депозитного вкладу та строку. Процентна ставка на продовжений строк зберігання коштів встановлюється з першого дня продовженого строку зберігання коштів. Строк депозиту може продовжуватись неодноразово.

Сплата процентів

Щомісячно перераховуються на картковий або поточний рахунок в  АБ “ УКРГАЗБАНК”. Проценти нараховані на дату повернення депозиту перераховуються на картковий або поточний рахунок або за письмовою заявою клієнта виплачуються готівкою з каси банку.
Якщо клієнт подав до Банку заяву про повернення депозиту та нарахованих процентів шляхом  видачі готівки з каси Банку, але не звернувся до Банку у день закінчення строку зберігання коштів/продовженого строку зберігання коштів, грошові кошти перераховуються на картковий або поточний рахунок в  АБ “ УКРГАЗБАНК” на наступний банківський день після дня закінчення строку зберігання коштів/дня закінчення продовженого строку зберігання коштів

Поповнення депозиту

Дозволяється,
протягом першої половини строку зберігання коштів або першої половини продовженого строку зберігання коштів, але не пізніше, ніж через 184 календарних днів з дати початку строку зберігання коштів або з дати кожного продовженого строку зберігання коштів.

Мінімальна сума поповнення

500,00 гривень
50,00 доларів США
50,00 євро

Повернення суми депозиту в день закінчення строку зберігання коштів/ продовженого строку зберігання коштів

Шляхом видачі готівки з каси банку або шляхом перерахування на картковий або поточний рахунок в АБ «УКРГАЗБАНК» у разі повідомлення клієнта про намір повернення депозиту та нарахованих процентів. 

Якщо до дня закінчення строку зберігання депозиту/продовженого строку зберігання депозиту клієнт не повідомив про намір повернути депозит за телефоном Контакт-центру 0-800-309-000, депозит вважається щоразу продовженим на аналогічну до попереднього строку депозиту кількість календарних днів.

Якщо Вкладник подав до Банку заяву про повернення депозиту та нарахованих процентів шляхом видачі готівки з каси Банку, але не звернувся до Банку у день закінчення строку зберігання коштів/ продовженого строку зберігання коштів для отримання коштів, грошові кошти перераховуються на картковий або поточний рахунок в АБ «УКРГАЗБАНК» на наступний банківський день після дня закінчення строку зберігання коштів/ дня закінчення продовженого строку зберігання коштів

Достроковеповернення частини/всієї суми депозиту

Не дозволяється.

Інші умови

Кожному клієнту відкривається поточний рахунок або картковий рахунок з видачею банківської платіжної картки (БПК) у валюті вкладу: класу «Дебетна» «Стандарт», «Золота» та «Платінум» згідно з тарифним планом «Економ».