ТОП-12 найактуальніших питань клієнтів Укргазбанку

Під час карантину українці все частіше почали звертатися до УКРГАЗБАНКУ із питаннями, які їх найбільше турбують. Оператори нашого Контакт-центру незмінно в режимі 24\7 за лічені хвилини надають фахову консультацію щодо банківського сервісу, програм чи продуктів, а також оперативно відповідають на будь-які актуальні питання клієнтів.

Так, що через карантин звернення до Контакт-центру суттєво почастішали. Щодня близько 5 тисяч дзвінків опрацьовують оператори, і це ще не все – вони цілодобово підтримують клієнтів у чатах. Тож для зручності наших клієнтів ми підготували відповіді на ТОП-12 найактуальніших нині питань:

Як завантажити мобільний додаток ЕКОбанк онлайн?

Спершу необхідно завантажити додаток на свій смартфон.

Для власників iPhone тут 
Для власників смартфонів на Android тут

Після завантаження – введіть свій номер телефону (для існуючих клієнтів це має бути саме фінансовий номер, який ви вказували при відкритті рахунку у відділення банку).

Наступний крок – введіть пароль, який вам надійде в смс-повідомленні. Далі – придумайте свій власний пароль, який будете в подальшому використовувати для входу у додаток. Замість постійного вводу паролю можна скористатися опцією – face id чи touch id (додаток сам запропонує таку можливість). От і все – всі ваші картки вже у додатку, тож бажаємо приємного користування.

Який графік роботи відділень банку в умовах карантину?

Наразі всі відділення Укргазбанку працюють у звичайному режимі, клієнти отримують весь спектр банківських послуг. Звертаємо увагу, що ми посили безпеку наших клієнтів, і співробітників, а тому обслуговування у відділеннях відбувається виключно клієнтів у захисних масках. Тож просимо поставитися з розумінням до цієї вимоги.

З графіком роботи та контактами відділень можна ознайомитись на сайті.

Що робити, якщо закінчується строк дії картки банку?

Укргазбанк не блокуватиме картки клієнтів, строк дії яких закінчується найближчим часом, а навпаки подовжує період їхнього використання на наступні три місяці (+90 днів).

Такими картками можна користуватися для:

  • Зняття готівки у банкоматах Укргазбанку
  • Розрахунку через Apple Pay та Google Pay (якщо картка була додана до закінчення строку її дії).

Які є обмеження на перекази коштів у мобільному додатку?

Згідно з чинним законодавством переказ коштів з картки на картку передбачає такі встановлені ліміти:

  • 1 операція не може перевищувати еквівалент у 1100 доларів США;
  • сумарно операції за добу – не більше еквіваленту в 3300 доларів США.

Будь-які інші ліміти встановлюються чи змінюють клієнтом самостійно. Ця опція доступна у додатку в розділі «Функції» – «Ліміти». Зверніть увагу, що ліміти можна встановити окремо на зняття готівки в банкоматі/касі, на розрахунки в інтернеті чи на перекази між картками.

Чи можна отримати переказ у тій іноземній валюті, у якій він був здійснений через систему грошових переказів – у доларах США або євро?

Так, звичайно. І відправлення, і виплата грошових переказів здійснюється без обмежень. Крім того, зі відсутності готівкової іноземної валюти клієнт має можливість придбати валюту на міжбанківському ринку.

Чи є обмеження на зняття готівки у касі? На обмін валют?

В Укргазбанку не має жодних додаткових обмежень на операції зняття готівки в касі чи обміну валют, окрім тих, що діють згідно з чинним законодавством.

Чи є обмеження на замовлення /видачу готівки після закінчення депозиту під час карантину?

Жодних обмежень. Заходи, спрямовані на запобігання поширення коронавірусу, ніяк не впливають на можливість клієнтів користуватись коштами, розміщеними на депозитних рахунках у Банку.

Вкладники Укргазбанку обслуговуються у звичайному режимі, кошти можна отримати у відділенні відповідно до умов договору. Єдине прохання – завчасно попереджати менеджерів банку про бажання зняти кошти з депозиту, аби ми могли підготувати необхідну суму, зокрема в іноземній валюті. Детальніше – тут.

Як можна замовити готівку (попередити відділення про таке бажання) після закінчення депозиту?

Для замовлення готівки достатньо звернутися до відділення (зателефонувати), в якому було відкрито депозит та повідомити про свій намір зняття коштів. Контакті телефони усіх відділень Укргазбанку можна знайти ось тут.

Чи можна купити у відділенні золото?

На жаль. Як для фізичних, так і для юридичних осіб купівля та видача банківських металів, зокрема й золота, у Банку не передбачена. Однак можна придбати золото на міжбанківському ринку та розмістити його на депозиті.

На період карантину, які умови реструктуризації кредитів фізичних та юридичних осіб, чи є штрафи і пені?

Для фізичних осіб: В банку передбачені програми реструктуризації, при цьому за порушення умов кредитного договору у період з 01.03.2020 по 30.04.2020 штрафи і пені не застосовуються. Детальніше тут.

Для юридичних осіб: Укргазбанк готовий здійснювати реструктуризацію кредитів для ФОП та юридичних осіб, що відчули негативний вплив через введення карантину. Так, ми надаємо можливість відтермінування платежів основного боргу та процентів за березень-червень цього року на пізніший період. За необхідності банк готовий розглянути також інші умови реструктуризації кредитної заборгованості. Штрафи та пені за порушення умов кредитного договору – не передбачені. Детальніше умови реструктуризації можна узгодити телефоном з особистим менеджером Банку.

Чи передбачене у відділеннях Укргазбанку наскрізне обслуговування?

Так. Клієнти - фізичні особи можуть здійснювати операції по своєму рахунку у будь-якому відділенні, окрім тих, що передбачають закриття рахунку.

Наскрізне обслуговування юридичних осіб передбачає:

  • РКО – приймання та видача готівки, обмін банкнот чи монет, оформлення розрахункових документів, продаж чекових книжок чи бланків векселів, надання довідок чи виписок.
  • Відкриття нових депозитів, створення траншів у рамках діючих генеральних договорів.
Для отримання наскрізного обслуговування, клієнт має бути резидентом, мати актуальну анкету у веб-банку зі статусом «Підтверджена», «Актуальна» чи «Діюча», а також оформити відповідну заяву у відділенні, де було відкрито рахунки.

Де можна отримати реквізити карткового рахунку для заповнення декларації, погашення кредитів?

Зовсім не обов’язково йти до відділення банку. Реквізити може надати оператор Контакт-центру після ідентифікації клієнта.