Субъектам оценочной деятельности

Суб’єкти оціночної діяльності (СОД), які мають намір співпрацювати з АБ «УКРГАЗБАНК», щодо оцінки майна,  мають відповідати вимогам Банку, а також критеріям, які визначені Національним банком України, зокрема:

А) Практична діяльність СОД на ринку незалежної оцінки не менше 5-ти років, з яких не менше ніж 3 роки за відповідними напрямами, спеціалізаціями оцінки майна.

Б) Наявність у СОД чинних сертифікатів / ліцензій, виданих відповідними державними органами, які здійснюють регулювання оціночної діяльності.

В) Відсутність у Фонду державного майна України, Національного банку України, інформації щодо  суб’єкта оціночної діяльності та оцінювачів, які виконують оцінку, про: порушення нормативно-правових актів з оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності в Україні; рішення судів за фактами непрофесійної оцінки майна; факти порушення обмежень щодо проведення оцінки майна, установлених законодавством України; рецензію на звіт про оцінку майна, що класифікується за ознакою: звіт про оцінку майна не відповідає вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна, є неякісним та (або) непрофесійним і не може бути використаний.

Невідповідність СОД, який має намір співпрацювати з АБ «УКРГАЗБАНК», хоча б одній з вищевикладених кваліфікаційних вимог, або відсутність / ненадання відповідних підтверджуючих документів, є підставою для відмови у акредитації такого СОД в Банку.

СОД, які мають намір співпрацювати з Банком, та, на їх думку, відповідають загальним кваліфікаційним вимогам, подають до АБ «УКРГАЗБАНК» лист про намір співробітництва, Анкету, до якої додаються  документи:

 1. Копія діючого сертифікату ФДМУ (завірена уповноваженою особою СОД);
 2. Копії недіючих (минулих) сертифікатів ФДМУ (завірені уповноваженою особою СОД);
 3. Копія Ліцензії Державного комітету України по земельних ресурсах на виконання землеоціночних робіт (завірена уповноваженою особою СОД);
 4. Копії кваліфікаційних сертифікатів (діючих та недіючих) та діючих свідоцтв про підвищення кваліфікації оцінювачів, які працюють у штаті суб’єкта оціночної діяльності (завірені уповноваженою особою СОД);
 5. Приклади звітів незалежної оцінки (в паперовому вигляді) за тими напрямами оцінки, за якими СОД має намір отримати акредитацію у Банку .
 6. Ціни та терміни виконання робіт із незалежної оцінки майна, майнових прав, затверджені суб’єктом оціночної діяльності (завірена уповноваженою особою СОД).
 7. Копії установчих документів (завірені уповноваженою особою СОД).
 8. Копія довідки про прийняття на облік платника податків (форма №4-ОПП), (завірена уповноваженою особою СОД);
 9. Копія протоколу (наказу) про призначення керівника (завірена уповноваженою особою СОД);
 10. Копія паспорту та ідентифікаційного коду керівника, (завірена уповноваженою особою СОД);
 11. Банківські реквізити СОД;
 12. Рекомендації;
 13. Сканкопії зазначених вище документів, даної Анкети СОД у PDF-форматі; файл із текстовою версією Анкети СОД;
 14. Інші документи, що можуть бути затребувані Банком.

Документи, надані в Банк для розгляду питання про акредитацію, поверненню не підлягають.