Партнерські програми

Юридична компанія «СТРАТЕГ» має:

  •  правовий досвід та команду професіоналів, яка збереже Ваш час та вирішить будь-які Ваші проблеми юридичного характеру;
  •  розгалужену систему партнерських відносин та юридичних партнерів у наступних країнах світу: Австрія, Англія, Китай, Кіпр, Латвія, Ліхтенштейн, Македонія, Німеччина, Об’єднані Арабські Емірати, Чехія, Угорщина, Вануату, Швейцарія, Мальта, Литва.

Юридична компанія «СТРАТЕГ» надає знижки на юридичні послуги клієнтам Premier-банкінгу

  •  10 % власникам Mastercsrd Platinum та Visa Platinum
  •  15%  власникам Mastercsrd World Elite та Visa Infinite
Для клієнтів АБ УКРГАЗБАНК

Туристична компанія «Загор'є» з 1991 року спеціалізується на індивідуальному туризмі та корпоративному обслуговуванні, бізнес-подорожах і незвичайних турах.

«Загор'є» вивчає й удосконалює практику подорожей, освоюючи оригінальні напрямки та постійно знаходячи нові можливості для відпочинку та пригод.

Тільки для клієнтів АБ «УКРГАЗБАНК» компанія «Загор'є» пропонує безкоштовні авіаквитки з України та у зворотній бік для відпочинку в найкращих міських та курортних готелях Європи та Середземноморського узбережжя.

Менеджери туристичної компанії допоможуть оформити всі візові документи, медичні страховки, авіаквитки, номери в готелях, а також підберуть зал для конференції.

Якщо бажаєте скористатись послугою, зателефонуйте персональному менеджеру або представнику компанії «Загор'є» та придбайте захопливу подорож на вигідних умовах.

Детальніше тут.