Новини

Вигравай незабутню подорож до Шотландії від Mastercard та Good Wine

Розрахуйся в період  з 01 жовтня 2018 року до 18 жовтня 2018 року картками Mastercard Gold, World, Platinum, World Elite від АБ"УКРГАЗБАНК" та стань учасником акції "Вигравай незабутню подорож до Шотландії від Mastercard та Good Wine!". Більше розрахунків карткою - більше списань - більше шансів виграти незабутню подорож для двох на фестиваль односолодових віскі Whisky Dram від Mastercard, або головний приз - подорож від Good Wine до Шотландії .

Офіційні правила акції

 


Зануртесь у чарівний світ «Тотема» із Cirque du Soleil і Укргазбанком!

Розраховуйтеся своєю преміальною карткою Masterсard® Platinum або Masterсard® World Elite від АБ «Укргазбанк» та беріть участь у розіграші поїздки до Парижу на незабутнє шоу «Тотем» від Cirque du Soleil.

Здійсніть якомога більше безготівкових транзакцій у торгово-сервісних мережах і в мережі Інтернет на загальну суму не менше ніж 5 000 грн. у період проведення акції.

Офіційні правила акції

Акція діє з 10 вересня до 31 жовтня 2018 року.


УКРГАЗБАНК запрошує своїх клієнтів – держателів платіжних карток MasterCard Platinum відвідати бізнес-зал преміум класу від MasterCard в терміналі D аеропорту Бориспіль!

АБ «УКРГАЗБАНК» та MasterCard пропонує держателям преміальних карток MasterCard Platinum* відвідати MasterCard Lounge незалежно від обраної авіакомпанії та класу обслуговування.

MasterCard Lounge пропонує безкоштовно**:

  • Їжа та напої в асортименті;
  • Безкоштовний Wi-Fi;
  • Стаціонарні комп’ютери з доступом до мережі Інтернет, принтер, копіювальна техніка, факсовий апарат;
  • Українська та закордонна преса;
  • Кімната для паління.

Влаштовуйтесь зручніше в MasterCard Lounge!

* Для безкоштовного відвідування бізнес-залу необхідно на вході в зал перевірити картку на відповідність 3 критеріям (за допомогою терміналу): (1) картка випущена українським банком (2) картка MasterCard Platinum (3) картка діюча. Якщо картка відповідає всім вищезазначеним критеріям, друкується чек з запрошенням скористатись бізнес-залом безкоштовно, в іншому випадку друкується чек з відмовою із зазначенням причини відмови. У разі відмови клієнт може скористатись бізнес-залом за додаткову плату.

**Максимальний термін перебування в бізнес-залі – дві години, не більше одного відвідування на добу.