Новини та акції

Зануртесь у чарівний світ «Тотема» із Cirque du Soleil і Укргазбанком!

Розраховуйтеся своєю преміальною карткою Masterсard® Platinum або Masterсard® World Elite від АБ «Укргазбанк» та беріть участь у розіграші поїздки до Парижу на незабутнє шоу «Тотем» від Cirque du Soleil.

Здійсніть якомога більше безготівкових транзакцій у торгово-сервісних мережах і в мережі Інтернет на загальну суму не менше ніж 5 000 грн. у період проведення акції.

Офіційні правила акції

Акція діє з 10 вересня до 31 жовтня 2018 року.


УКРГАЗБАНК запрошує своїх клієнтів – держателів платіжних карток MasterCard Platinum відвідати бізнес-зал преміум класу від MasterCard в терміналі D аеропорту Бориспіль!

АБ «УКРГАЗБАНК» та MasterCard пропонує держателям преміальних карток MasterCard Platinum* відвідати MasterCard Lounge незалежно від обраної авіакомпанії та класу обслуговування.

MasterCard Lounge пропонує безкоштовно**:

  • Їжа та напої в асортименті;
  • Безкоштовний Wi-Fi;
  • Стаціонарні комп’ютери з доступом до мережі Інтернет, принтер, копіювальна техніка, факсовий апарат;
  • Українська та закордонна преса;
  • Кімната для паління.

Влаштовуйтесь зручніше в MasterCard Lounge!

* Для безкоштовного відвідування бізнес-залу необхідно на вході в зал перевірити картку на відповідність 3 критеріям (за допомогою терміналу): (1) картка випущена українським банком (2) картка MasterCard Platinum (3) картка діюча. Якщо картка відповідає всім вищезазначеним критеріям, друкується чек з запрошенням скористатись бізнес-залом безкоштовно, в іншому випадку друкується чек з відмовою із зазначенням причини відмови. У разі відмови клієнт може скористатись бізнес-залом за додаткову плату.

**Максимальний термін перебування в бізнес-залі – дві години, не більше одного відвідування на добу.