Новини

Акція «Альпи чекають на Вас»

Період проведення: з 10.12.2018 по 10.02.2019 р. включно

Учасники Акції – держателі карток Mastercard® Platinum або Mastercard® World Elite

Умови участі: Для участі в Акції Учаснику Акції потрібно протягом Періоду проведення Акції, здійснити Транзакції на загальну суму від 30 000 (тридцяти тисяч) гривень 1 (одним) або кількома чеками за допомогою Картки, оплачуючи товари та/або послуги в будь-яких торговельних мережах і в мережі Інтернет, щоб дістати можливість виграти Подарунки.

10 (десять) учасників, які  у період з 10.12.2018 року по 09.01.2019 року здійснять максимальну суму Транзакцій, але не менше ніж 30 000 (тридцять) тисяч гривень1 (одним) або кількома чеками за допомогою Картки, гарантовано отримують Подарунки (набори для відпочинку (термос і дві кружки)  та пледи).

Головний Подарунок Акції — Подарунковий сертифікат* на організацію туру на гірськолижний курорт Зельден, Австрія на 5 (п’ять) особи в кількості 1 (одна) одиниця.

Офіційні правила акції

*Під «подарунковим сертифікатом» мається на увазі подорож для двох на гірськолижний курорт Зельден, Австрія на 5 (п’ять) днів, а саме: переліт та трансферт за напрямом Київ — Зельден — Київ; проживання в готелі (5 днів і 4 ночі) зі сніданком; страхування; трансфер аеропорт — готель — аеропорт (далі — Головний Подарунок Акції).


УКРГАЗБАНК запрошує своїх клієнтів – держателів платіжних карток MasterCard Platinum відвідати бізнес-зал преміум класу від MasterCard в терміналі D аеропорту Бориспіль!

АБ «УКРГАЗБАНК» та MasterCard пропонує держателям преміальних карток MasterCard Platinum* відвідати MasterCard Lounge незалежно від обраної авіакомпанії та класу обслуговування.

MasterCard Lounge пропонує безкоштовно**:

  • Їжа та напої в асортименті;
  • Безкоштовний Wi-Fi;
  • Стаціонарні комп’ютери з доступом до мережі Інтернет, принтер, копіювальна техніка, факсовий апарат;
  • Українська та закордонна преса;
  • Кімната для паління.

Влаштовуйтесь зручніше в MasterCard Lounge!

* Для безкоштовного відвідування бізнес-залу необхідно на вході в зал перевірити картку на відповідність 3 критеріям (за допомогою терміналу): (1) картка випущена українським банком (2) картка MasterCard Platinum (3) картка діюча. Якщо картка відповідає всім вищезазначеним критеріям, друкується чек з запрошенням скористатись бізнес-залом безкоштовно, в іншому випадку друкується чек з відмовою із зазначенням причини відмови. У разі відмови клієнт може скористатись бізнес-залом за додаткову плату.

**Максимальний термін перебування в бізнес-залі – дві години, не більше одного відвідування на добу.