Щодо внесення змін в Правила акції «Повертай витрати за покупки з карткою VISA»

В зв’язку з високим рівнем активності держателів платіжних карток VISA, емітованих Банком щодо участі та виконання умов акції «Повертай витрати за покупки з карткою VISA» (далі Акція) та як наслідок вичерпання Подарункового фонду даної акції,  прийнято рішення щодо внесення змін в Офіційні правила й умови Акції «Повертай витрати за покупки з карткою VISA» (далі Правила).

В відповідні розділи Правил внесено зміни, які передбачають:

  • виплату Подарунків всім Учасникам акції, які виконали умови акції в Етапі №1, без застосування раніше встановленого обмеження;
  • виділення додаткового Подарункового фонду для Етапів № 2 та № 3.

Відповідно до оновлених Правил, Клієнти,  які виконали умови Акції щомісячно (протягом червня чи липня 2019року) отримуватимуть повернення частини витрат у вигляді:

  • поповнення мобільного на 20 грн. - при сумі транзакцій від 500 до 2 тис. грн.;
  • поповнення мобільного на 50 грн. - при сумі транзакцій від 2 до 5 тис. грн.;
  • поповнення мобільного на 100 грн. - при сумі транзакцій від 5 тис. грн.

Нагадуємо основні правила участі в акції:

Умови акції: Розраховуйтесь платіжною карткою Банку та збільшуйте середньомісячний обсяг витрат в торговельно - сервісній мережі (в т.ч. мережі інтернет) і отримуйте повернення до 4 % від суми Ваших покупок.

Строк акції: 06.05.2019  -  31.07.2019

Учасники акції: фізичні особи - держателі платіжних карток VISA емітованих АБ «УКРГАЗБАНК», які отримали повідомлення через смс або Вайбер щодо участі в Акції.

Виконання умов акції - здійснення витрат в торговельно - сервісній мережі (в т.ч. мережі Інтернет) в сумі, яка вказана в повідомленні направленому Банком через смс або Вайбер.

При визначенні суми транзакцій враховуються операції клієнта-фізичної особи за повний календарний місяць за всіма платіжними картками VISA незалежно від тарифного плану.

Періодичність відправки подарунків: щомісяця, після 15 числа наступного календарного місяця.

З офіційними Правилами акції можна ознайомитись за посиланням: Правила акції «Повертай витрати за покупки з карткою VISA».

Детальніше за телефонами 358 (дзвінки з мобільних – згідно з тарифами мобільних операторів), та у відділеннях Банку.

11.06.2019