Акція «Оплати Mastercard та вигравай Айфон 11 Про»

Період дії акції та територія дії акції: з 10:00 годин 28 жовтня 2019 року до 22:00 години 24 листопада 2019 року. Організатор Акції залишає за собою право закінчити Акцію достроково. 

Місце проведення акції: сайт rozetka.com.ua та мобільний додаток Інтернет-супермаркету ROZETKA.

Учасники акції: власники платіжних карток Mastercard від УКРГАЗБАНКУ.

Для участі в акції необхідно: Учасники акції, які протягом періоду проведення в місці проведення акції придбали Товар та оплатили його картою Masterсard  через спеціальний тип  оплати під назвою  «Оплати Mastercard та вигравай Айфон 11 Про» - тобто зробили акційне замовлення - стають учасниками щотижневого розіграшу двадцяти одиниць мобільного телефону Айфон 11 Про Спейс Грей з пам’яттю 64 гігабайти.  

Сума акційного замовлення повинна бути не менше, ніж 500 гривень. 

У розіграші беруть участь всі акційні замовлення, що були зроблені користувачами у період акції без обмежень щодо кількості акційних замовлень на одного користувача.

Щотижневі розіграші проводяться по закінчення кожного тижня дії акції 4 листопада, 11 листопада, 18 листопада та 25 листопада. 

Під щотижневим розіграшем мається на увазі визначення випадковим чином за допомогою сервісу random.org серед усіх акційних замовлень, що були зроблені учасниками акції за минулий акційний тиждень п’яти переможців, які отримають у подарунок по одному мобільному телефону Айфон 11 Про Спейс Грей з пам’яттю 64 гігабайти. Переможцями буде визначено тих п`ятьох клієнтів, які зайняли перші п`ять рядків. 

Результати розіграшу будуть оприлюднені на сайті rozetka.com.ua на сторінці Акції.

30.10.2019