Членські внески

Членський внесок - це грошовий внесок, що сплачується як разовий або періодичний платіж для участі цього суб’єкта господарювання та/або забезпечення поточної діяльності юридичних осіб –нерезидентів.

Обмеження при здійсненні переказів в іноземній валюті суб’єктами господарювання - резидентами з метою сплати вступних або членських внесків:

  • не більше ніж еквівалент 150 000 грн. в один операційний день без документів, що свідчать про наявність підстав/зобов’язань для здійснення переказу, не поширюється на валютні операції за наявності ознак дроблення сукупності пов’язаних відповідних фінансових операцій;
  • більше ніж еквівалент 150 000 грн. в один операційний день на підставі документів, що свідчать про наявність підстав/зобов’язань для здійснення переказу*.

*Документи що свідчать про наявність підстав/зобов’язань для здійснення переказу коштів для суб'єктів господарювання є копії документа про умови вступу до міжнародної організації або іншої юридичної особи - нерезидента у разі сплати вступного внеску або копії документа, який засвідчує вступ резидента до міжнародної організації або іншої юридичної особи - нерезидента, у разі сплати членського внеску. Для сплати вступного та членського внесків одночасно - документ, що підтверджує обов'язок сплатити ці внески одночасно.