Мобільний додаток «MYUKRGASBANK»

АБ «УКРГАЗБАНК» з 22 серпня 2016 року впровадив нове рішення мобільного додатку «MYUKRGASBANK», яким можуть скористатися клієнти – власники платіжних карток банку.

Мобільний додаток дозволяє клієнтам:

  • переглядати залишок по карткових рахунках;
  • отримувати міні-виписки по рахунках;
  • заблокувати / розблокувати платіжну картку;
  • переказувати кошти між власними картковими рахунками та на карткові рахунки інших клієнтів банку;
  • поповнювати мобільний телефон;
  • оплачувати комунальні послуги, інтернет та багато інших послуг.

Встановлення додатку із App Store на iPhone

Завантажити додаток

1. На iPhone перейдіть до додатку App Store.

2. Перейдіть на вкладку «Пошук» (із зображенням лупи) в нижньому меню. Введіть в поле пошуку назву програми - «MyUkrGasBank» або ж скорочені його версії (наприклад «Ukrgasbank» або «ukrgas») і натисніть на клавіатурі кнопку «Search».

3. Вибираємо додаток «Мобільний банкінг MYUKRGASBANK», натискаємо на іконку і переходимо на сторінку з її детальним описом (з великою іконкою, описом програми, скріншотами і відгуками користувачів).

4. Натискаємо на символ завантаження (хмара зі стрілкою вниз), що знаходиться праворуч від іконки під назвою програми, після чого починається завантаження.

5. Після завершення завантаження стане доступна кнопка «Відкрити», що означає – додаток завантажений на телефон, встановлений і готовий до використання. Далі натискаємо на кнопку «Відкрити» і заходимо в мобільний додаток.

6. Як тільки додаток з App Store буде завантажений та встановлений, його іконка з'явиться на робочому столі iPhone.

Встановлення успішно завершено, додаток доступний для користування.

 

Що робити, якщо App Store не завантажує програми?


Порядок дій:


1. Перевірка активності з'єднання з інтернетом

У більшості випадків обрив сесії завантаження програми виникає через переривання інтернет-з'єднання. Користувач може виявити це не відразу, тому що обрив може займати частки секунд, але при цьому завантаження необхідно починати знову. Щоб виправити проблему, необхідно переконатися в стійкості інтернет-з'єднання. Для цього необхідно перевірити рівень якості сигналу, і по можливості здійснювати завантаження при хорошому або відмінному інтернет-з'єднанні (бажано інсталювати додаток, перебуваючи в зоні покриття мережі WiFi).

2. Здійснити перезапуск завантаження програми

Якщо при хорошій якості з'єднання проблема повторюється, можливо, переривання завантаження було викликано випадковим натисканням на іконку програми. Таке випадкове натискання призводить до зупинки завантаження, а при повторному запуску може видавати помилку. Продовжити завантаження, на жаль, з цього місця вже не вдасться, тому потрібно буде знову запустити завантаження файлу.

3. Перезавантаження пристрою

Часто завантаження файлу з App Store переривається через «підвисання» пристрою. Особливо, коли запущено безліч різних додатків, що призводить до уповільнення пристрою і відповідно до його збоїв. Найоптимальніший варіант для вирішення проблеми - це закрити запущені програми і здійснити перезапуск телефону.

4. Uninstall

Збій завантаження програми може супроводжуватися відмовами наступних нових спроб завантаження файлів. В такому випадку необхідно видалити файл, завантаження якого не було завершено і почати процес завантаження знову. Видалення здійснюється досить просто:

  • Затискається іконка недовантаженого файла до моменту її безперервного коливання.
  • Після цього робиться клік по хрестику, і файл видаляється автоматично. Можна починати нову сесію завантаження файлів.

Встановлення додатку із Play Market

Завантажити додаток

Мобільний додаток встановлюється з Play Маркет (на малюнку 1 виділено червоною рамкою). Для успішного встановлення необхідне стійке покриття мобільного інтернету або Wi-Fi.


Малюнок 1

Малюнок 2

У полі для пошуку необхідно набрати слово «myukrgasbank» (як показано на малюнку 2, латиницею). Нижче поля для пошуку з’явиться зображення з логотипом АБ «УКРГАЗБАНК» (малюнок 2), що асоційоване з мобільним додатком MYUKRGASBANK. Необхідно натиснути на зображення, після чого розпочнеться завантаження інсталяційного пакету мобільного додатку.

Після успішного завершення завантаження з’явиться екран, зображений на малюнку 3. Необхідно натиснути на кнопку «Установити».

Розпочнеться встановлення мобільного додатку, після завершення якого користувач побачить на екрані пропозицію відкрити додаток або видалити додаток, як це показано на малюнку 4.

Натиснувши «Відкрити додаток», клієнт побачить стартову сторінку мобільного додатку MYUKRGASBANK (малюнок 5).

При нестійкому зв’язку (мобільний інтернет або Wi-Fi) можливі труднощі у завантаженні інсталяційного пакету мобільного додатку. Також можливі проблеми при встановленні мобільного додатку через брак вільної пам’яті на мобільному пристрої.

У разі «зависання» мобільного пристрою, слід примусово перезавантажити його, після чого повторити спробу встановлення мобільного додатку.


Малюнок 3

Малюнок 4

Малюнок 5