car car
gray-icon

ШВИДКИЙ РОЗГЛЯД ЗАЯВКИ
від 1 дня

gray-icon

ПЕРВИННИЙ ВНЕСОК
від 30% вартості житла

gray-icon

ТЕРМІН КРЕДИТУ
до 20 років

Детальні умови програми

максимальний термін кредитування – до 20 років

максимальна сума кредитування – 5 млн грн

(сума кредиту, більша 5 000 000 грн., погоджується індивідуально)

КОМІСІЯ ЗА НАДАННЯ КРЕДИТУ 0,99% ВІД СУМИ КРЕДИТУ

РЕАЛЬНА РІЧНА ВІДСОТКОВА СТАВКА - 14,97% РІЧНИХ У ГРН

Ставка UIRD 12М, яка використовується для розрахунку плаваючої ставки за іпотечним кредитом в лютому 2020 року становить 8,4%

(включаючи платежі за додаткові і супутні послуги банку та третіх осіб, пов'язані з отриманням, обслуговуванням і поверненням кредиту при вартості нерухомості 1 млн грн, строком кредитування на 20 років та власному внеску 30%, схема погашення класична (розрахунок зроблено станом на 01.11.2020р). Розрахунок зроблено за кредитною програмою лояльності: на перший 1 рік кредитування фіксована ставка – 8,80%, з другого року кредитування ставка змінювана, розраховується за формулою - UIRD 12M UAH + 4%, комісія за надання кредиту – 0,99% від суми кредиту при UIRD12М = 8.60% (станом на 30.10.2020). Реальна річна відсоткова ставка залежить від обраних клієнтом умов кредитування та розміру UIRD12М на дату розрахунку.

Умови лояльності передбачають можливість видачі кредиту транзаційно-активним клієнтам, які на дату видачі кредиту мають оформлену хоча б одну преміальну карту (Platinum, VISA Signature, Mastercard World Elite, Visa Infinite) та щомісячно протягом останнього року до видачі кредиту проводять безготівкові покупки з карт банку на суму, більшу 5 000 грн., або з дати отримання кредиту щомісячно протягом трьох місяців проводять безготівкові покупки з карт банку на суму, більшу 10 000 грн.

КІЛЬКІСТЬ ЗАЯВОК НА ЖИТЛО:
0
0
0
0
UIRD 12M – Український індекс ставок за депозитами фізичних осіб

Що таке індекс UIRD?

UIRD – це індекс депозитних ставок, які пропонують провідні банки для українців. Для його розрахунку розроблена ціла методика та в цілому це – середнє ринкове значення депозитних ставок. Індекс розраховується щодня і публікується на сайті НБУ, тож кожен може за ним слідкувати ось тут https://bank.gov.ua/ua/statistic/sector-financial/data-sector-financial

Важливо розуміти, що чим нижчими стають ставки за депозитами, тим нижчим буде значення UIRD.

Від чого залежить UIRD?

Це такий собі «індикатор» стабільності в країні – темпу економічного росту, рівня інфляції тощо. Показники поступово зростають, економіка України міцнішає і це, зрештою, призводить до зниження депозитних ставок, що, безумовно, є позитивним сигналом для населення. А оскільки банки менше платитимуть за депозитами, це дозволить їм знизити і кредитні ставки. Тобто – банківські «позики» стають дешевшими, коли знижуються їхні депозитні ставки.

Така позитивна тенденція спостерігається ще з 2015 року і має всі необхідні економічні передумови для продовження.

Як розраховуватиметься ставка з другого року кредитування?

Дуже просто – вона розраховується так: значення UIRD12M+4%, де 4% – така собі «страховка» банку, якщо показник UIRD стане мінімальним. Наприклад, зараз ставка на другий рік кредитування склала б 12,60%.

Враховуючи динаміку останніх років, то ця ставка може й надалі знижуватися. Минулого року (у 2019) наприкінці грудня значення UIRD12М складав 15,07%.