УКРГАЗБАНК запустив унікальну програму лояльності «KEYcard»

УКРГАЗБАНК, прагнучи забезпечити своїх клієнтів найкращим банківським сервісом та постійно розширюючи перелік вигод і переваг, які вони отримуватимуть за користування продуктами Банку, впровадив нову програму лояльності «KEYcard» для приватних клієнтів.

«KEYcard» – єдина у своєму роді програма лояльності, яка за розрахунки картками УКРГАЗБАНКУ в мережі партнерів дозволяє отримувати на картку «живі» гроші у вигляді манібеку, а не бонуси чи бали, як це пропонується іншими існуючими в Україні програмами.

Іншою перевагою «KEYcard» є те, що розмір манібеку за розрахунки в мережі партнерів необмежений. Тобто, чим більше клієнт зробить транзакцій протягом місяця, тим більший розмір манібеку він отримує. А ще – манібек від партнера «KEYcard» та можливі індивідуальні знижки клієнта у нього ж сумуються, відповідно – розмір манібеку може бути ще більшим.

Учасниками програми лояльності є власники усіх дебетових та кредитних карток УКРГАЗБАНКУ – замовляти нову картку не потрібно.

Діючі клієнти УКРГАЗБАНКУ активувати програму лояльності можуть безпосередньо у мобільному додатку – «ЕКОБАНК ОНЛАЙН». Нові клієнти можуть підключитися до «KEYcard», замовивши будь-яку карту УКРГАЗБАНКУ онлайн в додатку «ЕКОБАНК ОНЛАЙН» або на сайті Банку.

Слід відзначити, що мобільний додаток «ЕКОБАНК ОНЛАЙН» – невід’ємна складова програми лояльності «KEYcard». Його функціональні можливості постійно вдосконалюються. Протягом найближчого часу в додатку буде інтегровано особистий кабінет, куди надходитимуть push-повідомлення щодо пропозицій, акцій, нових партнерів тощо, а з часом навіть з урахуванням геолокації власника картки УКРГАЗБАНКУ відносно ближчої до нього точки партнера «KEYcard».

Програма лояльності «KEYcard» діє на всій території України, а кількість її партнерів з різних категорій збільшується щодня.

Дізнатися більше про нову програму лояльності «KEYcard», а також замовити картку УКРГАЗБАНКУ для підключення до неї можна за посиланням.

17.09.2019