Новини

УКРГАЗБАНК запустив віртуальну картку у мобільному додатку «ЕКОбанк онлайн»
04.04.2020

В умовах карантину державний УКРГАЗБАНК надає можливість українцям користуватися віртуальною карткою. Без візитів до банку, без потреби заповнення стосу папірців та жодного пластику – лише кілька кліків у мобільному додатку «ЕКОбанк онлайн», і віртуальна картка готова до розрахунків.

УКРГАЗБАНК пропонує дистанційне відкриття рахунків для клієнтів МСБ
02.04.2020

Під час карантину державний УКРГАЗБАНК надає можливість дистанційного відкриття поточних рахунків для фізичних осіб-підприємців, тобто – без відвідування відділення. Тепер це максимально просто, дуже швидко та без зайвої бюрократії. Відкрити рахунок можна за три простих кроки, буквально за декілька хвилин.

У березні клієнти довірили майже 1 млрд грн своїх заощаджень державному УКРГАЗБАНКУ
31.03.2020

Українці незмінно обирають державний УКРГАЗБАНК, аби надійно зберігати та примножувати свої доходи, особливо в період карантину, коли вимушені залишатись вдома. Так, у березні на депозитах Банку нові клієнти розмістили майже 1 млрд грн своїх заощаджень, що свідчить про незмінно високий рівень довіри до УКРГАЗБАНКУ.

Державний УКРГАЗБАНК під час карантину профінансував першу сотню підприємців за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»
31.03.2020

Державний УКРГАЗБАНК продовжує активно підтримувати український бізнес, а тому першим серед банків перетнув позначку у 100 позичальників у президентській програмі «Доступні кредити 5-7-9%». Наразі вже 105 підприємців отримали кредитів на суму 71,5 млн грн.

Клієнти УКРГАЗБАНКУ зможуть отримати кредитні послаблення на час дії карантину
27.03.2020
Державний УКРГАЗБАНК завжди готовий йти назустріч своїм клієнтам, особливо зараз - коли весь світ веде боротьбу з пандемією. Банк із розумінням ставиться до ситуації, в якій наразі опинилися його клієнти через впровадження…
Під час карантину українці все частіше користуються мобільним додатком ЕКОбанк онлайн
27.03.2020

Безпека клієнтів – незмінний пріоритет державного УКРГАЗБАНКУ. Тож в умовах карантину головним завданням є забезпечення якісного та безперебійного обслуговування українців, мінімізуючи їх візити до банківських відділень,зокрема, через дистанційні канали обслуговування – мобільний додаток ЕКОБАНК ОНЛАЙН, Контак-центр, Інтернет Клієнт-банк для юридичних осіб.

УКРГАЗБАНК дозволить українцям не відвідувати банківські відділення
25.03.2020

В умовах карантину головним завданням державного УКРГАЗБАНКУ є обслуговування українців без необхідності їхнього особистого відвідування банківських відділень. Задля цього УКРГАЗБАНК не буде блокувати картки клієнтів, строк дії яких закінчиться найближчим часом, а подовжить період їхнього використання на наступні три місяці (+90 днів).

Контакт-центр державного УКРГАЗБАНКУ працює дистанційно, що гарантує безперебійну підтримку наших клієнтів в режимі 24/7
24.03.2020

Наразі всі оператори контакт-центру державного УКРГАЗБАНКУ успішно переведені на дистанційну роботу, щоб мінімізувати соціальні контакти та ризик зараження коронавірусом. Такі заходи збережуть здоров’я співробітників банку і гарантують безперебійну цілодобову підтримку наших клієнтів. 

Депозит державного УКРГАЗБАНКУ – безпека та додатковий дохід для українців
23.03.2020

Надійне збереження коштів наразі чи не найактуальніше питання для українців. Та в нових реаліях дуже важливо мати доступ до інформації та зберігати спокій. Ми підготували відповіді на питання, які можуть виникнути у клієнтів.

УКРГАЗБАНК посилює заходи безпеки для клієнтів та співробітників під час карантину
23.03.2020
Турбота про клієнтів і співробітників залишаються головними пріоритетами для державного УКРГАЗБАНКУ, а тим більше під час карантину. Ми постійно слідкуємо за ситуацією та впроваджуємо додаткові заходи для попередження поширення…
УКРГАЗБАНК у період карантину піклується про доходи українців
20.03.2020

Державний УКРГАЗБАНК піклується про доходи українців, особливо під час карантину та посиленої протидії уряду у розповсюдженні вірусу, а тому впроваджує надбавки до депозитів як у національній, так і в іноземній валюті. 

Кирило Шевченко: УКРГАЗБАНК буде “швидкою фінансовою допомогою” підприємствам, які ведуть боротьбу з коронавірусом
19.03.2020
Державний УКРГАЗБАНК як соціально-відповідальний банк робить свій вклад у боротьбу за здоров’я та безпеку українців, а тому забезпечуватиме максимально доступним фінансовим ресурсом вітчизняні підприємства, діяльність яких…
Клієнтська база УКРГАЗБАНКУ збільшилась до 64,5 тисяч представників МСБ
19.03.2020

УКРГАЗБАНК продовжує стабільно нарощувати свою клієнтську базу. Зокрема, з початку 2020 року облуговування в державному банку обрали ще 1,6 тисяч підприємців, і тепер нашими клієнтами вже є 64,5 тисяч представників малого та середнього бізнесу.

Посилені протиепідемічні заходи жодним чином не вплинули на ефективність роботи УКРГАЗБАНКУ
18.03.2020

Перший день в умовах суворого обмеження руху громадського транспорту та посилених заходів уряду у боротьбі з поширенням вірусу не зашкодили ефективній роботі державного УКРГАЗБАНКУ та його працівників.

З початку року активи УКРГАЗБАНКУ зросли до 140 млрд грн
17.03.2020

Станом на 1 березня 2020 року активи УКРГАЗБАНКУ сягнули  140 млрд грн, приріст з початку року склав 20,7 млрд грн.

Кирило Шевченко: УКРГАЗБАНК працює в звичайному режимі і повністю безпечний для клієнтів
17.03.2020

Всі відділення державного УКРГАЗБАНКУ працюють у штатному режимі та без жодних обмежень для клієнтів.

Шевченко: Українці довірили УКРГАЗБАНКУ вже 3,3 млрд грн заощаджень на покращення екології
13.03.2020

Завдяки ЕКОдепозиту УКРГАЗБАНКУ, кошти якого спрямовуються виключно на фінансування проєктів із захисту довкілля, вже понад 3,3 млрд грн заощаджень українців працюють на покращення екології України. Зокрема, найбільше екологічно свідомих вкладників живе у столиці, Черкаській та Полтавській областях.

Українці отримали від УКРГАЗБАНКУ іпотечних сертифікатів на суму понад 377 млн грн
12.03.2020

Завдяки роботі іпотечного офісу УКРГАЗБАНКУ українці вже отримали 670 сертифікатів на суму понад 377 млн грн. Найчастіше за новим житлом звертаються мешканці Києва, Харкова та Дніпра.

Шевченко: З початку року УКРГАЗБАНК заробив майже 300 млн грн прибутку
11.03.2020

Станом на 1 березня 2020 року чистий прибуток УКРГАЗБАНКУ склав 294 млн грн, що в 5 разів перевищує запланований показник. За січень банк заробив 134 млн грн.

УКРГАЗБАНК отримав статус системно важливого банку
11.03.2020

Національний банк України здійснив щорічний перегляд переліку банків, які мають значний вплив на стабільність всієї фінансової системи. Згідно з Рішенням Правління НБУ, УКРГАЗБАНК вже другий рік поспіль отримує статус системно важливого банку.

Сторінка12345678910...188