Одеська дирекція УКРГАЗБАНКУ відкрила двері школярам

Працівники Одеської дирекції УКРГАЗБАНКУ та Незалежна Асоціація Банків України провели день відкритих дверей для школярів третіх класів, де ознайомили дітей з цікавими фактами з історії банку та провели екскурсію з описом діяльності кожного напряму. Співробітники банку розповіли дітям історію виникнення грошей та кредитних карток, продемонстрували банківську техніку – банкомати і каси, показали депозитарій, а також виконували зі школярами важливе завдання – відраховували здачу і конвертували валюту.

Маючи позитивний досвід проведення заходів з фінансової грамотності і знаючи, з яким захопленням діти ставляться до таких візитів, УКРГАЗБАНК та НАБУ вирішили привітати маленьких школярів з початком навчального року та порадувати дітей цікавими подарунками.

Маленькі учні з великим захопленням знайомились з роботою працівників банку, спостерігали за обробкою готівки, дізналися багато корисного і цікавого.

Протягом вікторини про заощадження діти дізналися багато нового зі світу фінансів, а також порадували банкірів віршем про банк.  На згадку про зустріч всі школярі отримали подарунки від УКРГАЗБАНКУ.

25.09.2017