Профінансована УКРГАЗБАНКОМ сонячна станція вже забезпечує жителів Київщини «зеленою» електроенергією

Профінансована ЕКО-банком і вже введена в експлуатацію сучасна сонячна електростанція у смт Велика Димерка надає мешканцям Київщини 6,8 млн кВт*год електроенергії протягом року.

СЕС складається з 22 200 сонячних модулів, займає площу 13 га та скоротить  викиди CO2 на 6500 тонн.

На презентації сонячної станції директор Департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження УКРГАЗБАНКУ Родіон Морозов висловив вдячність компанії UDP Renewables за відповідальність і розвиток альтернативної енергетики в Україні, а також наголосив, що ефективна, сучасна і екологічна енергетика сьогодні є основою економіки розвинутої країни. 

«Сьогодні всі західні компанії готуються повністю перейти на відновлювані енергоресурси, аби мінімізувати шкоду довкіллю від виробництва. Для УКРГАЗБАНКУ альтернативна енергетика є одним із пріоритетних напрямів для фінансування. Сучасні технології допомагають істотно економити не тільки енергоресурси, а й кошти підприємців і населення, що вкрай актуально сьогодні для нашої країни. Для нас було важливо створити привабливі умови кредитування «зелених» проектів – ставки за такими кредитами у нас завжди нижче стандартних, плюс ексклюзивні програми та акції. Загалом, з початку реалізації нового екологічного напряму діяльності, завдяки «зеленим» кредитам від УКРГАЗБАНКУ, вітчизняні підприємства вже зекономили 615 мільйонів гривень та скоротили викиди CO2 у повітря на понад півмільйона тонн», - зазначив Родіон Морозов.

Також на заході обговорювалися подальші плани щодо масштабного будівництва та інвестування об`єктів альтернативної енергетики в різних регіонах країни.

26.09.2017