УКРГАЗБАНК у ТОП-3 найнадійніших державних банків України

УКРГАЗБАНК увійшов у трійку найнадійніших державних банків України та посів другу позицію за рівнем довіри страхових компанії у рейтингу журналу «Форіншурер».

Крім того, УКРГАЗБАНК у трійці лідерів найнадійніших банків для фізичних осіб і банків, в яких розміщені депозити малого та середнього бізнесу серед державних й недержавних банків.

При складанні рейтингу враховувалася здатність банку без затримки повернути депозити, якщо у нього з'являться фінансові проблеми або проблеми з погашення кредитів і зростанні заборгованості клієнтів, а також рівень підтримки акціонерів і держави.

Результати рейтингу сформовані на базі офіційної статистики українських банків, наданої Національним банком України у 2017 році.

У висновку, автори рейтингу наголосили, що за підсумками 1 півріччя 2017 року платоспроможні банки отримали 1,1 млрд грн чистого прибутку після оподаткування, при цьому банківська система працювала прибутково в кожному з трьох місяців. Прибуткову діяльність продемонстрували всі групи банків – державні, з іноземним і приватним капіталами.

Детальніше про результати рейтингу

04.10.2017