УКРГАЗБАНК пропонує іпотеку під 5% річних у ЖК «ParkLand»

УКРГАЗБАНК разом із будівельною компанією ZIM CAPITAL GROUP розробили програму доступного житла на первинному ринку нерухомості у сучасному, енергоефективному комплексі  ParkLand з фіксованою ставкою 5% протягом першого року та 9,99% річних протягом перших 2-х років. Такі ставки доступні усім позичальникам із власним внеском від 30% вартості житла.

На фасадах будинків комплексу вже зроблено повне утеплення, а вікна з п’ятикамерним профілем і двокамерним склопакетом виготовлені за німецькою технологією з енергозбережною плівкою, що забезпечує надійний захист від шуму, вологи та протягів.

За даними спеціалістів УКРГАЗБАНКУ, більшість клієнтів, які беруть кредити, намагаються погасити заборгованість якомога швидше. Найчастіший термін погашення – від півроку до двох. Тому очікується, що значно знижена процентна ставка на першій рік або два роки дозволить придбати власне омріяне житло багатьом українським родинам, які раніше не мали такої можливості.

Можлива сума кредиту від УКРГАЗБАНКУ від 10 тисяч до 1,5 млн грн. Максимальний строк кредитування до 20 років. Дострокове погашення кредиту можливе без будь-яких обмежень та штрафних санкцій.

ЖК ParkLand знаходиться у Солом`янському районі столиці біля метро. Комплекс має закриту територію, наземний паркінг, власний дитячий садок і власну інфраструктуру (магазини, аптеки, відділення банків тощо). У будинках автономне опалення, а квартири готові до ремонту.

У житловому комплексі РагkLand також буде відкритий перший в Україні дитячий кліматопавільйон‚ заввишки 6 метрів і площею 200 кв.м. Усередині павільйону будуть представлені – стіни для скелелазіння, гірки, зони відпочинку – де усі діти комплексу, абсолютно безкоштовно зможуть чудово провести час.

Детальніше про умови кредитування за програмою «Житло в кредит (первинний ринок)»

06.10.2017