УКРГАЗБАНК відкрив нове відділення у Кураховому

УКРГАЗБАНК відкрив нове відділення у місті Курахове по вул. Пушкіна, 7. Це вже четверте відділення у Донецькій області. Також відділення УКРГАЗБАНКУ працюють у Маріуполі, Краматорську та Слав`янську.

У сучасному повнофункціональному відділенні традиційно надається весь спектр банківських послуг для юридичних і фізичних осіб.

На урочистому відкритті Директор Східної регіональної дирекції УКРГАЗБАНКУ Андрій Шмаков висловив впевненість, що клієнти УКРГАЗБАНКУ залишаться задоволені і спеціальними банківськими програмами, і обслуговуванням у новому відділенні, а також додав, що сучасне відділення буде спеціалізуватися на фінансуванні ЕКО-проектів.

«Всі клієнти зможуть скористатися кредитною програмою «ЕКО-енергія», що передбачає фінансування фізичних осіб на придбання і установку «під ключ» сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів для домогосподарств з процентною ставкою від 0,001% річних. І звичайно, як провідний ЕКО-банк країни ми продовжуємо кредитування проектів з відновлюваної енергетики, підвищення енергетичної ефективності, альтернативних джерел енергії та мінімізації шкідливого впливу на довкілля. Ставки за кредитами для «зеленої» енергетики завжди нижче стандартних, плюс ексклюзивні програми та акції», - зазначив Андрій Шмаков.   

Міський голова Роман Падун побажав співробітникам нового відділення комфортної роботи та багато клієнтів для процвітання міста. Також, мер міста разом з запрошеними гостями перерізали символічну стрічку на вході відділення.

Банк планує й подальше розширення регіональної мережі на всій території України.

Адреси і графіки роботи усіх відділень УКРГАЗБАНКУ.

10.10.2017