УКРГАЗБАНК пропонує хмельничанам іпотеку від 10% річних

УКРГАЗБАНК разом із будівельною компанією «Діта» розробили доступну іпотечну програму на первинному ринку нерухомості Хмельницької області.

Відтепер, придбати квартиру в кредит в сучасних європейських житлових комплексах можна за фіксованою ставкою лише 10% річних протягом першого року. При власному внеску у розмірі 50% від вартості житла пільговій період кредитування становитиме 2 роки зі ставкою 12,5% річних.

На фасадах будинків вже зроблено повне утеплення, а вікна з двокамерним склопакетом забезпечать надійний захист від шуму, вологи та протягів.

Всі будинки мають автономне опалення та встановлені водо- газо- і електролічильники. На території містечок будуть облаштовані дитячі і спортивні майданчики, наземні автостоянки та гаражі.

УКРГАЗБАНК надає доступні кредити на придбання житла у комплексах «Щасливий», «Затишний», «Lakeberry», «Барбарис», «Брістоль», «Родинний затишок», «Левада» та в котеджному містечку «Eurovillage».

За даними спеціалістів УКРГАЗБАНКУ, більшість клієнтів, які беруть іпотечні кредити, намагаються погасити заборгованість якомога швидше. Найчастіший термін погашення – від півроку до двох років. Тому очікується, що пільгова процентна ставка на першій рік або два роки дозволить придбати власне омріяне житло багатьом українським родинам, які раніше не мали такої можливості.

Можлива сума кредиту від УКРГАЗБАНКУ – від 10 тис. до 1,5 млн грн. Максимальний строк кредитування - 20 років. Дострокове погашення кредиту можливе без будь-яких обмежень та штрафних санкцій.

Більшість житлових комплексів розташовані в екологічно чистих місцевостях Хмельниччини. Детальніше про комплекси від БК «Діта» можна дізнатися на сайті компанії.

Детальніше з умовами програми іпотечного кредитування можна ознайомитись тут.

18.10.2017