УКРГАЗБАНК пропонує іпотеку від 5% річних у ЖК SkyCity

УКРГАЗБАНК разом із будівельною компанією «Аструм Білдінг Компані» розробили програму доступного житла на первинному ринку нерухомості у сучасному, енергоефективному комплексі  SkyCity зі ставкою від  5% річних. Така умови доступні усім позичальникам з мінімальним власним внеском від 30% вартості житла.

Приміські новобудови комплексу  SkyCity у центрі Борисполю побудовані з цегли (силікатної) і утеплені пенополістролом (з поясами безпеки з мінеральної вати). Елегантності зовнішньому вигляду будинків додають системи панорамного скління, якими закриті балкони і лоджії. А з вікон верхніх поверхів можна спостерігати за зльотами й посадками літаків.

Територія комплексу знаходиться під надійним захистом – відбувається цілодобове патрулювання та працює система відеоспостереження. Інженерні комунікації комплексу централізовані, а опалення квартир – автономне. Крім того, заплановано будівництво наземного паркінгу та дитячого садка на 100-160 місць.

Місцевість має розвинену інфраструктуру – поруч з комплексом знаходиться лікарня, дитячі садки і школи, безліч магазинчиків, супермаркет, ринок, відділення банків, салон краси. Також недалеко кінцева зупинка маршрутки на Київ.

На весь строк дії договору діятиме фіксована відсоткова ставка. Зокрема, клієнт УКРГАЗБАНКУ може сам обирати найвигідніші для себе умови кредитування: на один рік ставка становитиме лише 5% річних, на три роки – 10,9%, на 5 років – 15%.

Максимальний строк кредитування до 20 років. Дострокове погашення кредиту можливе без будь-яких обмежень та штрафних санкцій. Також, на відміну від інших банків, в УКРГАЗБАНКУ при перерахуванні коштів для погашення кредитної заборгованості не застосовуються комісії за обслуговування.

Можлива сума кредиту від УКРГАЗБАНКУ від 10 тисяч до 1,5 млн грн.

Платежі по кредиту здійснюються щомісячно рівними частинами, відсотки нараховуються на фактичний залишок заборгованості.

Детальніше про умови кредитування доступного житла у рамках взаємодії з компанією «Аструм Білдінг Компані»

26.10.2017