У Дніпропетровській та Черкаській дирекціях УКРГАЗБАНКУ навчили школярів заощаджувати гроші

У Дніпропетровській та Черкаській обласних дирекціях УКРГАЗБАНКУ провели День відкритих дверей для школярів та навчили малюків правильно заощаджувати гроші.

Зокрема, Дніпропетровську обласну дирекцію відвідали учні 6 класу середньої загальноосвітньої школи №81, а до Черкаської дирекції завітали маленькі учні 3 класу Черкаського колегіуму «Берегиня».

Дітям у легкій ігровій формі співробітники УКРГАЗБАНКУ розповіли про Міжнародний день заощаджень, історію його виникнення, що таке заощадження і як правильно розпоряджатися грошима. Для юних гостей провели екскурсію відділеннями, ознайомили з роботою банкомату, розповіли які послуги надає банк, як виконується перерахунок та перевірка готівкових коштів касиром, показали як обслуговуються роздрібні клієнти, юридичні особи та як працює каса.

Для підвищення рівня фінансової грамотності для майбутніх банкірів провели цілу низку навчальних вікторин, зокрема: «Фінансові знання», «Чиї це гроші?», «Приказки про гроші» та «Гроші та казки». 

Діти з ентузіазмом взяли участь у запропонованих банком вікторинах та завзято відповідали на питання і висловлювали свої думки.

На згадку про зустріч школярам вручили подарунки від УКРГАЗБАНКУ.

26.10.2017