УКРГАЗБАНК відкрив нову дирекцію у м. Хмельницький

УКРГАЗБАНК відкрив обласну дирекцію з базовим відділенням у місті Хмельницький по вулиці Проскурівського підпілля, 105. Загалом, на Хмельниччині діють сім сучасних відділень ЕКО-банку, три з яких знаходяться у місті Хмельницький.

Зокрема, УКРГАЗБАНК для мешканців міста переніс Хмельницьку обласну дирекцію у зручне місце та просторе комфортне приміщення. Хмельничани традиційно будуть отримувати якісне обслуговування та весь спектр банківських послуг для юридичних і фізичних осіб.

На урочистому відкритті дирекції заступник Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Євген Мецгер висловив впевненість, що клієнти залишаться задоволеними новим комфортним приміщенням дирекції, а також наголосив на беззаперечному лідерстві УКРГАЗБАНКУ у реалізації масштабних зелених проектів в Україні.

«З початку реалізації нового екологічного напрямку діяльності завдяки «зеленим» кредитам від УКРГАЗБАНКУ вітчизняним підприємствам вже вдалося досягти економії у 615 мільйонів гривень та скорочення викидів CO2 майже у 600 тисяч тонн.  Надаючи вигідні ЕКО-кредити поступово ми допомагаємо нашій країні економити і знижувати споживання природних ресурсів й викидів CO2 в атмосферу. Як державний банк ми вже маємо досвід реалізації масштабних проектів і пропонуємо комплексні рішення щодо підвищення енергоефективності комунальних підприємств міст, вітчизняних підприємств з метою істотного зменшення їх енерговитрат та, відповідно, економії коштів громад. Більше того, на сьогодні УКРГАЗБАНК є беззаперечним лідером у реалізації таких проектів по всій території України. Сподіваюсь, і на Хмельниччині у співпраці з УКРГАЗБАНКОМ невдовзі з‘явиться якомога більше подібних проектів», - зазначив Євген Мецгер.

Після привітань та урочистого перерізання стрічки для всіх присутніх гостей була проведена екскурсія новою будівлею дирекції УКРГАЗБАНКУ.

30.10.2017