Кредитний портфель УКРГАЗБАНКУ збільшився у півтора рази

Шляхом залучення нових клієнтів корпоративного та приватного секторів УКРГАЗБАНК продовжує диверсифікацію кредитного портфелю та інвестування в українську економіку. Кредитний портфель УКРГАЗБАНКУ за звітній період зріс до 30,9 млрд грн.

До кінця року УКРГАЗБАНК планує суттєво збільшити кількість профінансованих екологічних проектів. На даний час на розгляді Банку ще 40 ЕКО-проектів на 261 млн євро. Загалом, з початку реалізації нового екологічного напряму діяльності завдяки «зеленим» кредитам від УКРГАЗБАНКУ вітчизняним підприємствам вже вдалося досягти економії у 615 млн грн та скорочення викидів CO2 майже у 600 тис. тонн.

УКРГАЗБАНК демонструє стабільну динаміку зростання клієнтської бази, яка збільшилася на 84 405 клієнтів і склала майже 1 мільйон. Депозитний портфель УКРГАЗБАНКУ за три квартали 2017 року зріс до 63 млрд грн. Показники відображають високий рівень довіри, яку має УКРГАЗБАНК серед українського населення, а також є підтверджує збалансованість депозитної політики банку.

Нагадаємо, За 9 місяців 2017 року УКРГАЗБАНК збільшив чистий прибуток до 250 млн грн, що майже на 50% перевищує встановлений бюджетом та затверджений Наглядовою радою Банку запланований показник.

31.10.2017