Івано-Франківська й Полтавська обласні дирекції УКРГАЗБАНКУ провели для дітей майстер-класи з економії коштів

Івано-Франківська й Полтавська обласні дирекції УКРГАЗБАНКУ приєдналися до святкування Міжнародного Дня заощаджень та провели для школярів майстер-класи з економії грошей та екскурсію у відділеннях.

Так, учням 6 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи №11 та діткам працівників підприємств, які обслуговуються на зарплатних проектах на Полтавщині, розповіли про метали які найбільше цінуються у світі, показали муляжі золотих банківських зливків різної ваги найвищої проби 999,9, номінали купюр української гривні й іноземної валюти, а також розповіли історію виникнення монет, паперових грошей, кредитних карток й банків.

Діткам показали обладнання Банку, за допомогою якого здійснюється перерахунок, формування та пакування паперових грошей, роботу операційної каси, операції з готівковими коштами та перетворення паперових грошей в електронні, показали за допомогою якого інструмента можна здійснювати будь-які операції з електронними грошима.

Майбутні банкіри взяли участь у цікавій вікторині «Фінансові знання». Працівників УКРГАЗБАНКУ приємно здивувала обізнаність школярів – діти надавали правильні відповіді на всі запитання.

Наприкінці зустрічі всі дітки отримали подарунки від УКРГАЗБАНКУ.

02.11.2017