Кирило Шевченко: УКРГАЗБАНК профінансував комунальне підприємство на умовах лізингу на закупівлю автобусів для Запоріжжя

УКРГАЗБАНК вперше уклав договір фінансового лізингу муніципального транспорту для автопарку  комунального підприємства у Запоріжжі. Вартість переданих в лізинг транспортних засобів, а саме 35 автобусів великої місткості, складає 136 млн грн.

Нова програма фінансового лізингу УКРГАЗБАНКУ розроблена спеціально для комунальних підприємств України. Вона передбачає максимально зручні та лояльні умови фінансування, гнучкі графіки сплати лізингових платежів, надійне страхування переданого в лізинг майна.

«Це наш перший лізинговий проект для комунального підприємства. Він став пілотним не лише для нас, а й всієї України, та результат – дуже вдалий. Банки зазвичай користуються послугами лізингових компаній, але ми вирішили зробити цей процес простішим, особливо для комунальників, які потребують підтримки чи не найбільше. Вже зовсім скоро в Запоріжжі з'явиться 35 сучасних автобусів, які мають спеціальне обладнання для комфортного перебування у них пасажирів з обмеженими можливостями. Це дозволить зробити проїзд для всіх містян більш комфортним і безпечним», - зазначив Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

Усі автобуси можуть з комфортом вмістити до 100 пасажирів, що дозволить значно поліпшити ситуацію з перевезенням запоріжців із спальних районів у центр міста, а також розвантажить транспортне сполучення в обласному центрі.

Перші автобуси з'являться на вулицях міста вже наприкінці грудня.

08.11.2017